Yuvarlak yatak fiyatları ve modelleri

Son yılların trend yatakları arasında bulunan yuvarlak yatak fiyatları ve modelleri nedeniyle ilgi görmektedir. Yatak odası mobilya olarak, geniş yatak odaları için yuvarlak yataklardan oluşan yatak odası tasarımlar hazırlanarak satışa sunulmakta ve yuvarlak yatak mobilyası olan bazanın üzerine konulacak olan yatak da yuvarlak olarak tasarlanarak mobilyaya uygun olarak hazırlanmaktadır.

Yuvarlak yataklar kaliteli dolgu maddesi ile hazırlanmakta, insan sağlığına zarar vermemekte, terletme, koku gibi yan etkileri bulunmamak ve mantar, bakteri üretmemektedir. Yuvarlak yatakların yatak kılıfı ise % 100 pamuklu kumaştan hazırlanmakta ve yatak kılıf kumaşı özellikli olup leke tutmamakta ve kolay temizlenmektedir.

Sağlıklı uyku için uygun olan yuvarlak yatak fiyatları ve modelleri, yatak özelliklerine, yatak ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Standart ölçülerde satışa sunulan yuvarlak yatağın eni 210 cm. boyu ise 220 cm. dir. Sipariş üzerine özel ölçülerde de yuvarlak yatak modelleri hazırlanmaktadır. Yuvarlak yataklar için özel olarak tasarlanan yuvarlak yatak örtüleri bulunmakta ve şık yatak odaları dekore edilmektedir. Standart nevresim takımları yuvarlak yataklarda kullanılabilmektedir.

 Yuvarlak yatak fiyatları ve modelleriYazar: birsen (141 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Hareketli Yatak 2012
Yataş Five Z Yatağın Özellikleri Nelerdir?
Yataş Athletic Yatağın Özellikleri Nelerdir?

Google AraYuvarlak yatak fiyatları ve modelleri
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Victoria Yatak Odası Takımının Özellikleri Nelerdir?
 • Bellona Victoria Yatak Odası Takımının Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  valensia-yatak-odasi-tk-ceviz-beyaz
  İstikbal Valensia Yatak Odası Takımının Özellikleri Nelerdir?

  İstikbal Valensia yatak odası takımı, Valensia ürünleriyle aynı çerçevede üretilmiştir. Bu yatak odası takımında, isteğe bağlı olarak beş kapılı veya...

  Kapat