Yatak Odası Kış Dekorasyon Fikirleri

Mevcut dekorasyonunu kış mevsimi için uygun hakle getirmek birkaç dokunuşla mümkündür. Kış fikirlerinin insanın içini ısıtacak nitelikte olması önemlidir. Bu nedenle içinde kullanılacak renklerin ve desenlerin kış mevsimi ile ilgili olması gerekir. Odayı aydınlık ve daha geniş göstermek için renklerden yararlanmak fayda sağlayacaktır.

Yatak Odası Kış Dekorasyon Fikirleri (1) Kış dekorasyonuna uygun olarak yatak odası düzenlemelerinde kış unsurların odada bulundurmak başarılı bir dekorasyon için katkı sağlar. Kışın simgesi olarak bilinen kar unsurunu çeşitli obje ve biblolarla yatak odanızın önemli noktalarında kullanılabilir. Aynı zamanda karanlık kış günlerinde odanın aydınlık olması için aydınlatma öğelerini odanın belirli noktalarında kullanmak etkili olacaktır. Yatak odası kış dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de ısınmadır. Kalorifer peteklerini mobilyalarla kapatmak odanın ısınma seviyesini büyük ölçü de etkileyecektir. Bu nedenle yazın eşyalarla önü kapanan kaloriferin önü açık bir şekilde eşyalar konumlandırılmalıdır.

Yatak Odası Kış Dekorasyon Fikirleri (2)

Kış mevsimini sevenler ve bunu yatak odası dekorasyonunda uygulamak isteyenler için odanın büyüklüğü çok önemlidir. Büyük odalara dekorasyon yapmak çok kolaydır. Renklerin ve eşyaların uyumu ile büyük odaların dekorasyonu kısa sürede biterken küçük odaların dekorasyonu üzerinde çok fazla düşünme gerektiren konulardır. Küçük bir yatak odasına sahip olanların kış dekorasyonunda faydalanmaları gereken ayna ve aydınlatma eşyaları önemli katkı sağlayacaktır. Tekstil ürünlerinden mobilyalara kadar ile dizayn edilen yatak odaları son zamanlarda oldukça popüler durumdadır.


Yatak Odasında Çalışma Masası
Ranzalı Çocuk Odaları Dekorasyonu

Google AraYatak Odası Kış Dekorasyon Fikirleri
sipariş formu

Yorum Yaz


© 2011 Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları | Yatak Yorumları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Dekorasyon
 • Google
 • Yatak
 • Yatak Odası Kış Dekorasyon Fikirleri
 • Yatak Odası Kış Dekorasyon Fikirleri
 • Daha fazla yatak
  Küçük Yatak Odalarına Tasarım Fikirleri

  Küçük yatak odanızı daha büyük ve daha güzel halde görünmesini istiyorsanız bu konu size göre.Küçük metrekare yatak odalarının dekorasyonu kolay değildir...

  Kapat