Tam ortopedik yatak fiyatları

Yatak firmaları tarafından farklı özelliklerde, farklı modellerde, farklı boyutlarda yataklar üretilerek satışa sunulmaktadır ve tam ortopedik yatak modelleri de yatak çeşitleri arasında yer almaktadır. Tam ortopedik yatak fiyatları ve özellikleri ile tercih edilen yataklar arasında bulunmaktadır. Özellikle bel ve sırt ağrısından rahatsız olan kişiler tam ortopedik yatak kullandıklarında şikayetlerin tamamen sona erdiğini veya azaldığını dile getirmektedir. Ayrıca ortopedist uzmanlar da ortopedik yataklar önermektedir.

Tam ortopedik yatak fiyatları astronomik olmayıp diğer yatak modelleri ile yaklaşık fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Kaliteli sünger tabakadan oluşan ortopedik yataklarda süngerleri tutan takozlar bulunmaktadır. Sünger tabaka koku yapmamakta, terletmemekte, mantar ve bakteri üretmemektedir. Ayrıca yatak içerisinde yaylar bulunmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen yataklar çökme, göçme yapmamakta ve yaylar da kırılma bozulma meydana gelmemektedir. Süngerin üzeri elyaf ve tela ile kaplanmaktadır. İki yüzeyi de kullanılabilen tam ortopedik yatakların kılıfları sabit olup özel kumaştan üretilmektedir. Yanmaz kumaşlar da kullanılmaktadır.

Tam ortopedik yatak fiyatları, satıcı firmaların zaman zaman düzenlemiş oldukları kampanyalar ile ucuzlamakta ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Aramalar:

 Tam ortopedik yatak fiyatlarıYazar: birsen (141 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Karyola modelleri
2013 Yılı Yatak Abajur Modelleri
2013 Yatak Dekorasyon Trend Modelleri

Google AraTam ortopedik yatak fiyatları
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Viscojell Fresh Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Bellona Viscojell Fresh Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  bioenergy-comfort-yatak-tab-03
  Bellona Bioenergy Comfort Yatağın Özellikleri Nelerdir?

  İnsan vücudu enerji ile çalışan bir yapıya sahiptir. Her şeyin bir yakıtı olduğu gibi insan vücudunun yakıtı olan enerjiyi de...

  Kapat