Şişme yatak fiyatları

Pratik kullanıma sahip olan şişme yataklar dar evler için yatak problemini çözmektedir ve şişme yatak fiyatları ekonomik olmaktadır. Şişme yatakların üzeri kadife kumaş ile kaplı olması nedeniyle terletme, koku gibi olumsuz etkiler göstermemektedir. Yatak üzerine örtülen çarşaflar kayma, toplanma yapmamaktadır. Elektrikli motoru bulunan şişme yataklar 4 dakikada şişmektedir. Motor 220 V. Elektrikli çalışmaktadır. Aynı motorla yatağın havası da boşaltılabilmektedir. Boşaltma süresi de 4 dakika zaman almaktadır.

Şişme yatak fiyatları içerisinde taşıma çantası da dahil edilmekte ve çanta için ek bir ücret ödenmemektedir. Son derece kullanışlı yataklar yazlıkta, öğrenci evinde, dar evlerde pratik bir kullanım sunmaktadır. Pratik bir şekilde hazırlanıp toplanabilmektedir.

Kadife yüzeye sahip olan şişme yataklar istendiği takdirde ayrı bir örtü örtmeden de kullanılabilmektedir. Yatağın içine doldurulan hava eşit olarak dağılmaktadır. Eşit dağılım nedeniyle yatak yüzeyi düzgündür. Vinly malzemeden üretilen yatakların baş bölgesi yükseltilmiştir ve yastıksız olarak da kullanılabilmektedir. Estetik görünümlü vinly şişme yatak fiyatları uygun taksitlerle ödeme kolaylığı sunmaktadır.

Aramalar:

 Şişme yatak fiyatlarıYazar: birsen (141 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

2013 Yatak Odası Resim Modelleri
Yatak Odalarında Değişik Faktörler
İstikbal Agility Yatağın Özellikleri Nelerdir?

Google AraŞişme yatak fiyatları
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Reform Süper Lüks Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Bellona Reform Süper Lüks Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  DSC3569
  Nova Setin Özellikleri Nelerdir?

  İşbir Yatak, yatak ve baza üretiminde estetik ve teknolojiyi birleştirerek uyku kalitenizi artırmayı hedefliyor. Bazalarınızı set olarak da alabilmeniz için...

  Kapat