Merinos yatak fiyatları

Mobilya, oturma grubu, halı satışa yapan merinos mağazaları yatak satışı da yapmaktadır ve fiyatları her bütçeye uygun yatak modelleri sunmaktadır. modelleri arasında tek kişilik ve çift kişilik yataklar yer almaktadır. modelleri farklı özelliklere sahiptir ve özelliklerine göre farklı isimlerle satışa sunulmaktadır.

Merinos yatakları visco yatak, full ortopedik yatak, visco elastik yatak, pedli yatak, delüks yatak, elmas oropedik visco elastik yatak, silver lüks ortopedik yatak, relaw lüks ortopedik yatak, daisy yatak, majör kalın pedli yatak, manhattan full ortopedik yatak, gold full ortopedik yatak, dream yatak, kristal visko elastik yatak modellerinden oluşmaktadır. Merinos yatak fiyatları yatak özelliklerine göre farklılık göstermektedir.  Farklı ölçülerde yataklar bulunmaktadır ve tüm yatak odası takımlarına uygun ölçülerde yataklar satışa sunulmaktadır.

Merinos yatak fiyatları zaman zaman düzenlenen kampanyalarla müşteriyi memnun etmekte ve indirimli fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Herkese uygun ergonomik yatak tasarımları bulunmaktadır. Merinos yatakları ile bel ve sırt ağrıları şikayetleri azalmakta veya ağrı ve şikayetler son bulmaktadır.

merinos no flyzone teknolojili çift kişilik 160*200 ebatlarındaki yatağın fiyatı 660 TL’dir.

merinos yatak

merinos yatak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merinos Lüks Ortopedik yatak fiyatı ise 530 TL’dir, ebatları 160*200.

merinos lüks ortopedik yatak

merinos lüks ortopedik yatak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merinos full ortopedik pro latte 160*200 çift kişilik yatağın fiyatı ise 520 TL’dir.

merinos yatak pro latte

merinos pro latte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer bir model de merinos good morning çift kişilik yataktır. Bu yatak daha ekonomik çift kişilik yatak arayanlar için önerilmektedir. Fiyatı da 337 liradır.

merinos good morning

merinos-yatak-ciftkisi

Aramalar:

birsen (141 Posts)


Tek kişilik karyola modelleri
Modoko koltuk takımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>