İstikbal Comfort Yatak

Uyku konforundan ödün vermek istemeyen, bel ve sırt ağrısı çekmek istemeyip ergonomik bir yatak tercih etmek istiyorsanız comfort yataklar tam size göre.

İstikbal comfort yataklar, üzeyindeki Thermofelt sert keçe sayesinde, vücut ağırlığını yatağın tüm yüzeyine eşit olarak dağıtıyor. Özel örgü kumaşla kaplı yumuşak pedi, ekstra konfor sağlıyor.


Alev almayı engelleyen, anti-alerjik ve anti-bakteriyel elyafı, yatağın ömrünü uzatan sünger plakası ile Comfort, size benzersiz bir uyku deneyimi yaşatmaya hazır.

İstikbal comfort yataklarda sl kesintisiz yay teknolojisi ve insan sağlığına zarar vermeyen kimyasal maddeler kullanılmamaktadır.

ilgili görselini ise aşağıda görebilirsiniz.

 

Rahatlık ve konforundan ödün vermek istemeyenlerin senelerdir en çok tercih ettiği istikbal confort yataklarıyla ilgili firmanın tanıtım filmini aşağıda izleyebilirsiniz.

istikbal ideal confort yatak

istikbal ideal confort yatak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüzeyindeki Thermofelt sert keçe sayesinde, vücut ağırlığını yatağın tüm yüzeyine eşit olarak dağıtıyor. Özel örgü kumaşla kaplı yumuşak pedi ekstra konfor sağlıyor.

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Exclusive yuvarlak yataklar
Modern deri yatak başlıkları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  1. En çok satılan ve tavsiye edilen yatak modeli ve fiyatını ögrenebilirmiyim…

  2. Cocuk bel sagligi icin hangi yatak cesidi secilmeli

  3. En cok satilan yatak fiati ve ozellikleri