Fonksiyonel ve şık açılır kapanır yatak

Fonksiyonel ve şık açılır kapanır yatak

Açılır kapanır yatak fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Küçük ev ve küçük yatak odalarında son derece kullanışlı olarak yer almaktadır. Odanın şekline göre ve yatağın kapladığı alana göre bir duvar belirlenerek montajı yapılmaktadır. Hesaplama yatağın rahat bir şekilde açılıp kapanması için yapılmaktadır. Açılır kapanır yatak dikey ve yatay modellere sahip bulunmaktadır. Tek kişilik ve çift kişilik modelleri bulunmaktadır.

Açılır kapanır yatak ile gün içerisinde yatağın bulunduğu alan ferah bir şekilde kullanılmaktadır. Yatak açıldığı zaman ise şık duruş sergiler ve dekoratiftir. Kolay açılıp kapanmakta aile üyeleri rahat bir şekilde açılıp kapatma işlemi yapabilmektedir. Sağlam mekanizma kullanılmakta açıp kapatmada sorun yaşanmamaktadır.

Kitaplık veya vitrin görünümünde dizayn edilen yataklar salon, oturma odası, genç odasında kullanılabiliyor. Gündüz kolay kapanan mekanizması ile yatay veya dikey modeline göre iterek kolay bir şekilde kapanıyor. Akşam ise çekilerek açılıyor ve yatak olarak kullanılmaktadır. Küçük evler için kullanışlı eşya tasarımı olarak hazırlanan yataklar konforlu bir uyku sağlıyor. Mobilya renk seçeneği bulunmaktadır.

Dar mekanlarınız için ferah ve ortopedik bir çözüm arıyorsanız, bu modeller tam size göre. Renk renk ve farklı modellerle gitgide daha fazla seçenek sunan bu modelleri içerisinde sizin de beğendiğiniz bazı modeller olacaktır.

Tamamen katlanabilir özelliği; muhafaza edebilme sorunlarını minimuma indirir.

duvara monte katlanır yatak resmi

duvar monte yatak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

duvara katlanabilen yatak

katlanabilen yatak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

duvara katlanır yatak modeli

duvara katlanır yataklar

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Her yere taşınabilen portatif yatak
İstikbal universal baza

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  1. bu açılıp kapanan yatakların fiyatlarını nasıl öğrenebilirim.irtibat için telefon numarası yazarmısınız

  2. gaysan mobilyada var biz aldık çok da memnunuz..

  3. firma bilgilerine nereden ulaşabilirim? teşekkürler

  4. sürekli
    aç kapa çabuk bozulmaz mı