Fonksiyonel ve şık açılır kapanır yatak

Açılır kapanır yatak fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Küçük ev ve küçük yatak odalarında son derece kullanışlı olarak yer almaktadır. Odanın şekline göre ve yatağın kapladığı alana göre bir duvar belirlenerek montajı yapılmaktadır. Hesaplama yatağın rahat bir şekilde açılıp kapanması için yapılmaktadır. Açılır kapanır yatak dikey ve yatay modellere sahip bulunmaktadır. Tek kişilik ve çift kişilik modelleri bulunmaktadır.

katlanır yatak fiyatları1 300x176 Fonksiyonel ve şık açılır kapanır yatak

Açılır kapanır yatak ile gün içerisinde yatağın bulunduğu alan ferah bir şekilde kullanılmaktadır. Yatak açıldığı zaman ise şık duruş sergiler ve dekoratiftir. Kolay açılıp kapanmakta aile üyeleri rahat bir şekilde açılıp kapatma işlemi yapabilmektedir. Sağlam mekanizma kullanılmakta açıp kapatmada sorun yaşanmamaktadır.

Kitaplık veya vitrin görünümünde dizayn edilen yataklar salon, oturma odası, genç odasında kullanılabiliyor. Gündüz kolay kapanan mekanizması ile yatay veya dikey modeline göre iterek kolay bir şekilde kapanıyor. Akşam ise çekilerek açılıyor ve yatak olarak kullanılmaktadır. Küçük evler için kullanışlı eşya tasarımı olarak hazırlanan yataklar konforlu bir uyku sağlıyor. Mobilya renk seçeneği bulunmaktadır.

katlanır yatak modelleri 300x194 Fonksiyonel ve şık açılır kapanır yatak

katlanır yataklar 300x211 Fonksiyonel ve şık açılır kapanır yatak

Aramalar:

 Fonksiyonel ve şık açılır kapanır yatak Yazar: fatih (191 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Yatak Odasında Yeşil
Çocuk yatak modelleri
İstikbal Agility Yatağın Özellikleri Nelerdir?

Google AraFonksiyonel ve şık açılır kapanır yatak

2 Yorumlar to “Fonksiyonel ve şık açılır kapanır yatak”

 1. Anonim diyor ki:

  fiyatı kaç

 2. Anonim diyor ki:

  sürekli
  aç kapa çabuk bozulmaz mı

© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Reform Süper Lüks Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Bellona Reform Süper Lüks Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  DSC3569
  Nova Setin Özellikleri Nelerdir?

  İşbir Yatak, yatak ve baza üretiminde estetik ve teknolojiyi birleştirerek uyku kalitenizi artırmayı hedefliyor. Bazalarınızı set olarak da alabilmeniz için...

  Kapat