Bazalı yatak modelleri ve fiyatları

Günümüzde tek kişilik ve çift kişilik yataklar yaygın bir şekilde baza ile kullanılmaktadır ve bazalar aynı zamanda sık kullanılmayan eşyaların depolandığı bir dolap gibi kullanılmaktadır. Bazalı yatak modelleri ve fiyatları bazanın tek kişilik veya çift kişilik olmasına göre değişmektedir. Açılan veya açılmayan bazalar yataklarda kullanılmaktadır. Açılmayan baza kör baza adıyla da bilinmektedir ve sadece yatağın üzerine konulduğu bir platform işlevini görmektedir.

Bazalı yatak modelleri ve fiyatları, yatak ve baza satışı yapan firmalar tarafından zaman zaman düzenlenen kampanyalarla her bütçeye uygun olarak satışa sunulmaktadır. Son derece kullanışlı bazalar yatak odalarına dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır. Yatak odası dekorasyon eşyalarına uygun renklerde kumaş veya deri kaplanarak farklı modellerle sunulmaktadır.

Genç ve çocuk odalarında tek kişilik bazalı yatak modelleri kullanılmakta ve fiyatları çift kişilik yatak ve bazadan daha uygun olmaktadır. Bazalı yatak modelleri arasında ayakucundan ve yandan açılan 2 farklı model bulunmaktadır. Yatağın konulacağı alana göre açılır baza seçimi yapılmaktadır. Bazalı yatak modelleri ve fiyatları ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Aramalar:

 Bazalı yatak modelleri ve fiyatlarıYazar: birsen (141 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Kör Baza
Yuvarlak Yataklar
2012 yatak örtüsü

Google AraBazalı yatak modelleri ve fiyatları
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  istikbal-vesta-yatak-odasi-takimi-131213-17
  İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı Neleri İçerir? Fiyatı Nedir?

  Yatak odası takımları genel olarak şık görünümleri ve sağlam malzemeleriyle görücüye çıkarlar. İstikbal de Vesta yatak odası takımıyla, bu kriterleri...

  Kapat