Bazalı yatak modelleri ve fiyatları

Günümüzde tek kişilik ve çift kişilik yataklar yaygın bir şekilde baza ile kullanılmaktadır ve bazalar aynı zamanda sık kullanılmayan eşyaların depolandığı bir dolap gibi kullanılmaktadır. Bazalı yatak modelleri ve fiyatları bazanın tek kişilik veya çift kişilik olmasına göre değişmektedir. Açılan veya açılmayan bazalar yataklarda kullanılmaktadır. Açılmayan baza kör baza adıyla da bilinmektedir ve sadece yatağın üzerine konulduğu bir platform işlevini görmektedir.

Bazalı yatak modelleri ve fiyatları, yatak ve baza satışı yapan firmalar tarafından zaman zaman düzenlenen kampanyalarla her bütçeye uygun olarak satışa sunulmaktadır. Son derece kullanışlı bazalar yatak odalarına dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır. Yatak odası dekorasyon eşyalarına uygun renklerde kumaş veya deri kaplanarak farklı modellerle sunulmaktadır.

Genç ve çocuk odalarında tek kişilik bazalı yatak modelleri kullanılmakta ve fiyatları çift kişilik yatak ve bazadan daha uygun olmaktadır. Bazalı yatak modelleri arasında ayakucundan ve yandan açılan 2 farklı model bulunmaktadır. Yatağın konulacağı alana göre açılır baza seçimi yapılmaktadır. Bazalı yatak modelleri ve fiyatları ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

birsen (141 Posts)


Lutra mobilya fiyatları
Yataş ortopedik yatak fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>