Bazalı yatak modelleri ve fiyatları

Günümüzde tek kişilik ve çift kişilik yataklar yaygın bir şekilde baza ile kullanılmaktadır ve bazalar aynı zamanda sık kullanılmayan eşyaların depolandığı bir dolap gibi kullanılmaktadır. Bazalı yatak modelleri ve fiyatları bazanın tek kişilik veya çift kişilik olmasına göre değişmektedir. Açılan veya açılmayan bazalar yataklarda kullanılmaktadır. Açılmayan baza kör baza adıyla da bilinmektedir ve sadece yatağın üzerine konulduğu bir platform işlevini görmektedir.

Bazalı yatak modelleri ve fiyatları, yatak ve baza satışı yapan firmalar tarafından zaman zaman düzenlenen kampanyalarla her bütçeye uygun olarak satışa sunulmaktadır. Son derece kullanışlı bazalar yatak odalarına dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır. Yatak odası dekorasyon eşyalarına uygun renklerde kumaş veya deri kaplanarak farklı modellerle sunulmaktadır.

Genç ve çocuk odalarında tek kişilik bazalı yatak modelleri kullanılmakta ve fiyatları çift kişilik yatak ve bazadan daha uygun olmaktadır. Bazalı yatak modelleri arasında ayakucundan ve yandan açılan 2 farklı model bulunmaktadır. Yatağın konulacağı alana göre açılır baza seçimi yapılmaktadır. Bazalı yatak modelleri ve fiyatları ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Aramalar:

 Bazalı yatak modelleri ve fiyatlarıYazar: birsen (141 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Çocuk yatak modelleri
Küçük Yatak Odası Dekorasyonu
Yatak Odası Çatı Katında İse

Google AraBazalı yatak modelleri ve fiyatları
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  69b4e312-0fe0-4cca-a968-19faedf7bb18conform
  Yataş Conform Baza’nın Özellikleri Nelerdir?

  Conform sandıklı çelik baza, birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip bir Yataş ürünüdür. Şık görünümüyle estetik bir yapıya sahiptir. Farklı renk...

  Kapat