Pike yatak örtüleri

Genellikle yazın kullanılan pike yatak örtüleri diğer yatak örtüleri kadar şık durmaktadır. Bin bir çeşit olan pike yatak örtüleri herkesin evinde mutlaka bulunmaktadır. Yazları kullanmak için diğer yatak örtülerine alternatif olan bu örtüler sade ve şık olmaktadır. Dantellerin ağırlı olarak kullanıldığı pike yatak örtüleri alaturka olmayı sevenlere hitap etmektedir. Dantelin yanı sıra oldukça modern çizgilerle işlenen pike yatak örtüleri birçok taş ve pullu modellerden oluşmaktadır.

Model bakımından oldukça zengin olan pike yatak örtüleri Kişilerin ev dekorasyonuna göre tercih edilmektedir. Yazları ince yorgan olarak da kullanılan pike yatak örtüleri bu anlamda çok fonksiyoneldir.
Her sezonun ev tekstili modasına göre tasarlanan pike takımları bu konuda modayı takip edenler için oldukça hoş olmaktadır. Yatak odasında zaman zaman değişiklik yapmak isteyenler için seçenek olan pike takımları sahiplerine değişik yatak odaları sunmaktadır. Pike takımları ile yapılan ufak değişiklikler odanın havasını büyük ölçü de etkilemektedir. Renk ve model konusunda kısıtlama olmadan tasarlanan pike yatak örtüleri herkesin zevkine göre olmaktadır.


Göz kamaştırıcı modellerle yatak odalarını süslemek isteyenler için birçok model bulunmaktadır. Yatak odası dekorasyonunda abartıyı sevsen ve bunu her detayda kullanmak isteyenler için pike yatak örtüleri oldukça cazip modeller sunmaktadır. Her kadın için değerli olan yatak odalarını şık örtülerle süslemek herkesin hayalidir. Bu konuda en iyisini isteyen bayanlar için firmalar birçok seçenek sunmaktadır.


Su yatağı fiyatları ve modelleri
Perdeli yatak örtüleri

Google AraPike yatak örtüleri
sipariş formu

Yorum Yaz


© 2011 Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları | Yatak Yorumları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Dekorasyon
 • Google
 • Yatak
 • Pike yatak örtüleri
 • Pike yatak örtüleri
 • Daha fazla yatak örtüleri
  Perdeli yatak örtüleri (1)
  Perdeli yatak örtüleri

  Yatak odası dekorasyon için yatak örtüsü ve perde uyumu çok önemlidir. Aynı renkte ve modelde olan perde ve yatak örtüleri...

  Kapat