Pike yatak örtüleri

Genellikle yazın kullanılan pike yatak örtüleri diğer yatak örtüleri kadar şık durmaktadır. Bin bir çeşit olan pike yatak örtüleri herkesin evinde mutlaka bulunmaktadır. Yazları kullanmak için diğer yatak örtülerine alternatif olan bu örtüler sade ve şık olmaktadır. Dantellerin ağırlı olarak kullanıldığı pike yatak örtüleri alaturka olmayı sevenlere hitap etmektedir. Dantelin yanı sıra oldukça modern çizgilerle işlenen pike yatak örtüleri birçok taş ve pullu modellerden oluşmaktadır.

Pike yatak örtüleri 2 Pike yatak örtüleri

Model bakımından oldukça zengin olan pike yatak örtüleri Kişilerin ev dekorasyonuna göre tercih edilmektedir. Yazları ince yorgan olarak da kullanılan pike yatak örtüleri bu anlamda çok fonksiyoneldir.
Her sezonun ev tekstili modasına göre tasarlanan pike takımları bu konuda modayı takip edenler için oldukça hoş olmaktadır. Yatak odasında zaman zaman değişiklik yapmak isteyenler için seçenek olan pike takımları sahiplerine değişik yatak odaları sunmaktadır. Pike takımları ile yapılan ufak değişiklikler odanın havasını büyük ölçü de etkilemektedir. Renk ve model konusunda kısıtlama olmadan tasarlanan pike yatak örtüleri herkesin zevkine göre olmaktadır.

Pike yatak örtüleri 1 Pike yatak örtüleri
Göz kamaştırıcı modellerle yatak odalarını süslemek isteyenler için birçok model bulunmaktadır. Yatak odası dekorasyonunda abartıyı sevsen ve bunu her detayda kullanmak isteyenler için pike yatak örtüleri oldukça cazip modeller sunmaktadır. Her kadın için değerli olan yatak odalarını şık örtülerle süslemek herkesin hayalidir. Bu konuda en iyisini isteyen bayanlar için firmalar birçok seçenek sunmaktadır.

Aramalar:

 Pike yatak örtüleriYazar: yatak (208 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

2013 Yılı Uyku Seti Reyonu
Yuvarlak yatak örtüsü 2013
Perdeli yatak örtüleri

Google AraPike yatak örtüleri
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Reform Süper Lüks Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Bellona Reform Süper Lüks Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  DSC3569
  Nova Setin Özellikleri Nelerdir?

  İşbir Yatak, yatak ve baza üretiminde estetik ve teknolojiyi birleştirerek uyku kalitenizi artırmayı hedefliyor. Bazalarınızı set olarak da alabilmeniz için...

  Kapat