Kırkyama yatak örtüsü

Çeşitli kumaşların değerlendirilesi ile ortaya çıkan kırkyama günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Kişilerin yaratıcılık sınırlarına göre ortaya çıkan kırkyama modelleri gören birçok kişiyi hayran bırakmaktadır. Kırkyama yatak örtüsü bu anlamda oldukça zahmetli ve zaman isteyen işler arasına girmektedir. Küçük kumaşların birleşmesi ile harika yatak örtüleri ortaya çıkarken verilen emeklerin boşa gitmemesi ve ortaya harika bir şeyin çıkması kırkyama işini herkese sevdirmektedir.


Kırkyama yatak örtüsü hazır örtülerden ziyade oldukça emek isteyen yatak örtülerindendir. Özellikle çift kişilik yatak örtülerinde yapacak kişinin iki kat emek harcaması gerekmektedir. Dikişi iyi becerebilen kişiler tarafından yapılan kırkyama yatak örtüsü birçok hazır dikim yatak örtülerinden daha şık durmaktadır. Kullanılacak olan kumaş renklerinin birbirine uyumlu olması ve farklı desenlerle çalışma yapmak büyük ölçü de başarı sağlayacaktır. Büyük küçük kumaşın kullanıldığı her alanda yapılan kırkyama boş vakti olanlar ve değerlendirmek isteyenler için en güzel uğraşlardan biri olmaktadır. Kırkyama yatak örtüsü bu noktada yeni başlayanlar için zorlayıcı olsa da zamanla her ince detayını öğrenenler için oldukça kolay olacaktır.


Çok fazla maliyetli olmayan kırkyama elinde kumaşı olan ve değerlendirmek isteyenler için hobi niteliğinde bir iştir. Püf noktaları öğrenildikten sonra herkesin kolaylıkla yapacağı kırkyama, birçok kurs yerlerinde branş olarak dersleri verilmektedir. El becerisi isteyen kırkyama evindeki kumaşları değerlendirerek yeni dekoratif ürünlere sahip olmak isteyen bayanlar için alternatif oluşturmaktadır.

Aramalar:


Pamuklu yatak örtüleri
2012 eskitme yatak odası modelleri

Google AraKırkyama yatak örtüsü
sipariş formu

Yorum Yaz


© 2011 Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları | Yatak Yorumları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Dekorasyon
 • Google
 • Yatak
 • Kırkyama yatak örtüsü
 • Kırkyama yatak örtüsü
 • Daha fazla yatak örtüleri
  2012 yatak örtüsü modelleri (1)
  2012 yatak örtüsü modelleri

  Evlenmeye hazırlanan bаyаnlаr bu bölümü de sizlere ayırdık.  yatak örtüsü modelleri 2012 Adlı ev tekstili markalarından olan brillant yatak örtüsü modelleri...

  Kapat