İstikbal yatak örtüleri

, İstikbal yatakları ile şık bir görüntü oluşturuyor ve yatak odalarında farklı ve zarif görüntüler sunuyor. Çift kişilik ve tek kişilik modelleri bulunuyor. Kaliteli dikiş ve kapitoneleri, kaliteli kumaş ve özenle seçilen kumaşa uygun sağlam dikişler ile hazırlandığını duruşu ile sergiliyor. Çift kişilik modeller yatak örtüsü ve 2 yastı0 kılıfından oluşuyor. Tek kişilik modeller ise tek kişilik yatak örtüsü ve tek yastık kılıfından oluşuyor. İstikbal yatak örtüleri zengin renk, desen ve modelleri ile seriler halinde beğeniye sunuluyor. Exclusive serisi, dreamland serisi, sleepwell serisi, youngstly serileri yer alıyor.
Youngstly serisinde genç odaları için son derece şık tasarımlı tek kişilik yatak örtüleri yer alıyor. Mavi ve pembe renklerden oluşan youngstly serisi love yatak örtülerini genç kızlara sunarken, active yatak örtüleri genç erkeklerin yataklarını örtüyor.
Twin side örtülerin tek canlı renkleri, tek kişilik ve çift kişilik modelleri bulunuyor. Diamond yatak örtüleri sade ve şık tasarımlar sunuyor. Canlı ve parlak renkleri ve sade modelleri ile exclusive serisi özel yataklar ve ışıltılı yatak odaları hazırlıyor.

 

 

 

Yatağa yattığınızda kendinizi özel hissedin, kaliteli kumaşın keyfine varın diye istikbal yatak örtülerinin exclusive modelleri tam size göre. Bu modellerin tamamını yazının devamında bulabilirsiniz.Çift kişilik exclusive Yatak örtülerinin fiyatları 180 ile 260 lira arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca ilgili yatak örtülerinin birçok farklı renk ve desende modelleri de mevcut.

istikbal yatak örtüleri

istikbal yatak örtüleri

Aramalar:

ekrem (7 Posts)


İstikbal yatak fiyatları
Ranza modelleri

Google Araİstikbal yatak örtüleri
sipariş formu

Yorum Yaz


© 2011 Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları | Yatak Yorumları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Dekorasyon
 • Google
 • Yatak
 • İstikbal yatak örtüleri
 • İstikbal yatak örtüleri
 • Daha fazla yatak örtüleri
  yatak-ortusu
  Yatak örtüsü modelleri

  Yatak örtüsü çeşitlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Çift kişilik veya tek kişilik yatak örtüsü görselleridir. Yatak örtüsü alırken dikkat etmeniz gerekenler,...

  Kapat