İstikbal yatak örtüleri

yeni İstikbal yatak örtüleri 300x227 İstikbal yatak örtüleriİstikbal yatak örtüleri, İstikbal yatakları ile şık bir görüntü oluşturuyor ve yatak odalarında farklı ve zarif görüntüler sunuyor. Çift kişilik ve tek kişilik modelleri bulunuyor. Kaliteli dikiş ve kapitoneleri, kaliteli kumaş ve özenle seçilen kumaşa uygun sağlam dikişler ile hazırlandığını duruşu ile sergiliyor. Çift kişilik modeller yatak örtüsü ve 2 yastı0 kılıfından oluşuyor. Tek kişilik modeller ise tek kişilik yatak örtüsü ve tek yastık kılıfından oluşuyor. İstikbal yatak örtüleri zengin renk, desen ve modelleri ile seriler halinde beğeniye sunuluyor. Exclusive serisi, dreamland serisi, sleepwell serisi, youngstly serileri yer alıyor.
İstikbal yatak örtüleri 2012 300x168 İstikbal yatak örtüleriYoungstly serisinde genç odaları için son derece şık tasarımlı tek kişilik yatak örtüleri yer alıyor. Mavi ve pembe renklerden oluşan youngstly serisi love yatak örtülerini genç kızlara sunarken, active yatak örtüleri genç erkeklerin yataklarını örtüyor.
Twin side örtülerin tek canlı renkleri, tek kişilik ve çift kişilik modelleri bulunuyor. Diamond yatak örtüleri sade ve şık tasarımlar sunuyor. Canlı ve parlak renkleri ve sade modelleri ile exclusive serisi özel yataklar ve ışıltılı yatak odaları hazırlıyor. İstikbal yatak örtüleri 300x168 İstikbal yatak örtüleri

Aramalar:

 İstikbal yatak örtüleriYazar: ekrem (7 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Yeni Yıla Yeni Moda Fermarlı Yatak Örtüleri
Yatak Odası Dekorasyonunda Dantel Modelleri
Yatak Örtüsü Ve Perdelerin Uyumu

Google Araİstikbal yatak örtüleri
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Ecoplus Yatağın Özellikleri Nelerdir? Yatağın Fiyatı Nedir?
 • Bellona Ecoplus Yatağın Özellikleri Nelerdir? Yatağın Fiyatı Nedir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  istikbal-zenit-yatak-odasi-takimi-3012113-8
  İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?

  Zenit yatak odası takımıyla modern ve şık görünümlü bir yatak odası takımı tasarlamayı başarmış olan İstikbal, güzellikleri evinize taşımaya devam...

  Kapat