Yatsan yatak modelleri

Yatsan yatak modelleri fiyatları 300x160 Yatsan yatak modelleriYatsan Firması 40 yıla yakın bir süredir müşterilerinin yatak ihtiyacını karşılamaktadır ve dünya kalitesinde yatak üretimi gerçekleştirerek yatsan marka yatak olarak satışa sunmaktadır. Dünya ülkelerine yatak ihracatı yapmaktadır ve kaliteli, uyku dostu yatak modelleri sunmaktadır. Son teknoloji ile üretilen ve satışa sunulan yataklar ayrıca sağlığa zararsız dolgu maddesiyle oluşturulmaktadır.

Yatsan yatak ürünleri yaylı yatak, viskon yatak, lateks yatak ve bebek yatağı olarak gruplanmaktadır. Yaylı yatak grubunu pocket yaylı yatak, interbed yatak, wueenpremier yatak, çift pedli yatak, pocket yaylı yumuşak yatak ve ortopedik yatak modelleri oluşturmaktadır. Visko yatak grubu ergonomik yapısıyla kaliteli ve kesintisiz uyku uyumayı sağlamaktadır. Lateks yataklar yün ve pamuk doğal dolguları ile yaz ve kış kullanılmakta, doğallığın yanında sıcaklık da sunmaktadır. Kış mevsiminde yatağın yün tarafı, yaz mevsiminde de pamuk tarafı kullanılmaktadır.Yatsan yatak modelleri 300x160 Yatsan yatak modelleri

Bebekleri de düşünen Yatsan Firması pocket yaylı ve lateks bebek yatakları, yünlü ve pamuklu bebek yatağı, visko bebek yatağı, yaylı bebek yatağı ve tek tarafı sıvı geçirmez bebek yataklarını bebeklerin konforu için sunmaktadır.

yatsan yatakları Yatsan yatak modelleri

Aramalar:

 Yatsan yatak modelleriYazar: fatih (191 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Yuvarlak Yataklar
Pedli Ortopedik Yatak
Yataş Viloft Pure Touch Yatağın Özellikleri Nelerdir?

Google AraYatsan yatak modelleri
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  69b4e312-0fe0-4cca-a968-19faedf7bb18conform
  Yataş Conform Baza’nın Özellikleri Nelerdir?

  Conform sandıklı çelik baza, birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip bir Yataş ürünüdür. Şık görünümüyle estetik bir yapıya sahiptir. Farklı renk...

  Kapat