Yataş yatak modelleri

Doğru yatak seçimiyle vücut omurga sistemi korunmaktadır ve sağlı bir şekilde uyku düzeni oluşmakta ve sabahları zinde kalkılmaktadır. Yataş yatak firması yatak ürünlerinde kullanılması gereken doğru yatakları sunmaktadır. Rahat uyku sağlayan yatsan yatak modelleri tek kişilik ve çift kişilik modellerden oluşmaktadır. Müşterileri ihtiyaçlarına göre gruplanarak sunulan yataş yatak grupları classic, selctive, feel ve nova serilerinden oluşmaktadır. Bebekler için de 4 farklı yatak sunulmaktadır.

Yataş klasik yatak serisinde omurgayı rahat ettiren, kesintisiz uyku sunan yatak modelleri yer almaktadır ve blustar, quartzonesided ve star isimleri ile müşteriye sunulmaktadır. Selective yatak serisi üstün teknoloji ile üretilen yay sistemlerinden oluşmuş, üstün teknoloji ile üretilen sünger ve yay kullanılarak üretilmiştir. Feel grubu yatak serisinde visco teknoloji üretilmiş yataklar yer almaktadır. Fell koleksiyonu viloft, viscoalora püre, viscofresh isimli yataklardan oluşmaktadır.

Nova yatak serisi zengin yatak modelleri sunmaktadır. Bebekler için 4 farklı bebek yatağı sunulmakta ve tüm ürünler bebeklerin rahat edebileceği ürünler ile yapılmıştır.

 

 

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Çift kişilik karyola modelleri ve fiyatları
İkiz yatak modelleri ile rahat uykular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>