Yataş yatak modelleri

Yataş yatak modelleri fiyatları 300x225 Yataş yatak modelleriDoğru yatak seçimiyle vücut omurga sistemi korunmaktadır ve sağlı bir şekilde uyku düzeni oluşmakta ve sabahları zinde kalkılmaktadır. Yataş yatak firması yatak ürünlerinde kullanılması gereken doğru yatakları sunmaktadır. Rahat uyku sağlayan yatsan yatak modelleri tek kişilik ve çift kişilik modellerden oluşmaktadır. Müşterileri ihtiyaçlarına göre gruplanarak sunulan yataş yatak grupları classic, selctive, feel ve nova serilerinden oluşmaktadır. Bebekler için de 4 farklı yatak sunulmaktadır.

Yataş klasik yatak serisinde omurgayı rahat ettiren, kesintisiz uyku sunan yatak modelleri yer almaktadır ve blustar, quartzonesided ve star isimleri ile müşteriye sunulmaktadır. Selective yatak serisi üstün teknoloji ile üretilen yay sistemlerinden oluşmuş, üstün teknoloji ile üretilen sünger ve yay kullanılarak üretilmiştir. Feel grubu yatak serisinde visco teknoloji üretilmiş yataklar yer almaktadır. Fell koleksiyonu viloft, viscoalora püre, viscofresh isimli yataklardan oluşmaktadır.

Nova yatak serisi zengin yatak modelleri sunmaktadır. Bebekler için 4 farklı bebek yatağı sunulmakta ve tüm ürünler bebeklerin rahat edebileceği ürünler ile yapılmıştır.

Yataş yatak modelleri 300x225 Yataş yatak modelleri yataş tek kişilik yataklar 300x200 Yataş yatak modelleri

 

Aramalar:

 Yataş yatak modelleriYazar: fatih (191 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Zinde uyanmak için ortopedik yataklar
İstikbal Sleeplex Yatak
YATAK ODASI PERDE MODELLERİ

Google AraYataş yatak modelleri
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  istikbal-vesta-yatak-odasi-takimi-131213-17
  İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı Neleri İçerir? Fiyatı Nedir?

  Yatak odası takımları genel olarak şık görünümleri ve sağlam malzemeleriyle görücüye çıkarlar. İstikbal de Vesta yatak odası takımıyla, bu kriterleri...

  Kapat