Yatak dolabı modelleri

Yatak odasında değişiklik yapmak isteyenler ancak köklü değişiklik yapmaya cesaret edemeyenler için yatak dolabı modelleri bu açıdan fikir vermektedir. Yatak odasındaki diğer modellerle uyum sağlayacağınız birbirinden şık modeller her zevke ve odaya uyum sağlayacak niteliktedir. Yatak odalarından sıkılanlar için oldukça uygun fiyatlı olan yatak dolabı modelleri birçok mağaza da alıcılarını beklemektedir.
Yatak dolabı modelleri tek kişilik ya da çift kişilik olarak satılmaktadır. Farklı tasarımlarla ilgi çekici olan modeller doğru seçimlerle elde bulunan mobilyalarla takım haline getirilebilir. Raylı ya da kapaklı olan yatak dolapları yatak odalarının işlevine göre tercih edilmektedir. Dar odalar için raylı modeller ideal olurken geniş olan ve sıkıntı oluşturmayacak odalar için kapılı modeller tercih edilebilir.


Her geçen gün gelişen mobilya sektörü yatak dolabı modellerini de olumlu yönde etkilemiştir. Model bakımından oldukça zengin içerikli olan yatak dolabı modelleri herkesin dilediği modeli seçmesine yardımcı olmaktadır.
Yatak odası mobilyalarını takım almak yerine kendi seçimleri ile takım oluşturmak isteyenler için birçok seçenek sunulmaktadır. Bu konuda doğru adımlarla seçilecek mobilyalar yatak odası dekorasyonunda harikalar yaratabilir. Odanın büyüklüğüne ya da küçüklüğüne göre seçilecek olan yatak dolabı modelleri odanın kullanım işlevine göre dekore edilebilir.


Son zamanlarda kullanım anlarının genişlemesi için yapılan gömme dolaplarda bu kategoriye girerek yatak dolabı olarak yapılmaktadır. Özel ölçü ile yapılan yatak dolabı modelleri hem kullanışlı hem de şık olmaktadır.

Yatak odası gardrop fiyatları ise dolabın genişliğine, markasına, yapıldığı maddenin kalitesine ve işçiliğine göre değişmektedir. İstikbal, doğtaş, tepe home , enza mobilya gibi markalarda dolapların fiyatları çok daha yüksekken,
ikea, koçtaş gibi markalarda yatak odası gardrop fiyatları nispeten daha ekonomiktir.
Aşağıda modellerini görebileceğiniz gardropların fiyatları 700 ile 1200 TL arasında değişmektedir.

Gardrop Modelleri

yatak odası gardrop modelleri

yatak odası gardrop modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gardrop fiyatları

gardrop fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

beyaz gardrop

beyaz gardrop

 

Aramalar:


Yataş ortopedik yatak fiyatları
Yatak başlıkları fiyatları 2013

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>