Viscostar akıllı yatak

Viscostar akıllı nature massage yatağı ile boyun, sırt, bel ve kalça bölgeleriniz için ayrı ayrı programlanabilir masaj ve vücudunuza tam uyum sağlayan, vücut ısısı ve basıncına duyarlı soya özlü  AKILLI YATAK çözümü bir arada sunulmaktadır. Titreşimli masaj sistemi ile yatağınızda uzanırken günün tüm yorgunluğunu vücudunuzdan atabilir, soya özü ile üretilmiş  yatağınızda doğal soya özünün bilinen faydaları eşliğinde sağlıkla uyuyabilirsiniz. Ayrıca zaman ayarlı kumandası sayesinde uykuya masajla dalıp sabah yine masajla uyanabilirsiniz.

Akıllı yatak ile bedeninize tam bir uyum sağlanarak en keyifli uykuyu alırsınız. Gün boyunca vücudunuzda oluşan düzensizliklerin, uyku boyunca düzenlenmesi ve uyku sonrasında dinç ve ağrısız kalkmanız sağlanmıştır. Ayrıca etkili hava dolaşımı sayesinde vücudunuz havasız kalmaz.

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Horlamaya engel Medikal visco yastıklar
Sağlığınız için visco yatak tercih edin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>