Tempur yatak modelleri

telefonla sipariş alarak üretmiş olduğu yatakları evlere teslim etmektedir. Kapıdan kredi kartı ile ödme yapılmaktadır. Ekonomik fiyatlara ve taksit avantajlarıyla uzay teknoloisi ile üretilmiş yatakları üşteriye sunmaktadır. modelleri tempurpromessa yatak, delux yatak, tempursensation life yatak, tempurorginal 20 yatak,  tempursensationplus yatak, tempurcomforttopper şilte bulunmaktadır.

Uzaya giden astronotun konforunu sağlayan ürünlerle imal edilmiş ve tempur kalite güvencesiyle ve nasa sertifikalı yataklar sunulmaktadır. Uzay çalışmaları ve uzay uçuşları için geçerli olan nasasertifalı ürünler arasında bulunan tempur yatak huzur dolu bir yatak ve eşsiz bir konfor ve stressiz bir uyku uyumayı sağlamaktadır. En yüksek seviyede basınç rahatlaması sağlamaktadır.

Dönme ihtiyacını azaltan tempur yataklar uyku kalitesini artırmaktadır. Boyun ve sırt problemlerinin çözülmesine sağladığı rahat uyku pozisyonları ve konfor ile destek olmaktadır. hastane ve tıbbı kurumlarda güvenle kullanılan yataklar arasında bulunmaktadır. Yeni doğmuş bebekler için özel olarak üretilen bebek yatakları bulunmaktadır. Doğal bir yumuşaklıkta üretilmiştir. 

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Sağlıklı Yatak Önerіlerі
Sabah yatak modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>