Tek Kişilik Yataklar

Yatak üreticileri tek kişilik ve çift kişilik standart yataklar üretir. Tek kişilik yatakları birkaç farklı ebatta bulunmaktadır. Yatakların kalitesi çok önemlidir. İnsan sağlığına zararlı maddeler içermeyen yatak seçmek gerekir. Tek kişilik yatakların kalitesini ve markasını araştırmadan almamak gerekir. Standartlara uygun olarak üretilmiş bir tek kişilik yatak çabuk deforme olmaz.

Tek Kişilik Yataklar2 Tek Kişilik Yataklar

Dış yüzeyi kaliteli jakarlı kumaştan kaplıdır. Uzun ömürlü olan jakarlı kumaş ayrıca kolay temizlenir ve kir tutmama özelliğine sahiptir. Kaliteli tek kişilik yataklar sabah uyanıldığında kesinlikle bel ve sırt ağrısı yapmaz. Kaliteli ve deliksiz bir uyku sunar. Güne ağrısız, zinde ve dingin başlanır. İstendiği takdirde tek kişilik yataklar yatak başlığı ile de kullanılabilir.

 

 

Tek Kişilik Yataklar Tek Kişilik YataklarTek Kişilik Yataklar3 Tek Kişilik Yataklar

Aramalar:

 Tek Kişilik YataklarYazar: fatih (191 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

İstikbal Dauble Form Yatak
İstikbal sleepwell energy yatak
Bellona Victoria Yatak Odası Takımının Özellikleri Nelerdir?

Google AraTek Kişilik Yataklar

1 Yorum to “Tek Kişilik Yataklar”

 1. Leman diyor ki:

  İnsan sağlığına aslında en yararlı yataklardan biridir tek kişililk yataklar.Tek kişilik yatak modelleri linens ve istikbal mağazalarında satışa konulmuştur.

© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Reform Süper Lüks Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Bellona Reform Süper Lüks Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  DSC3569
  Nova Setin Özellikleri Nelerdir?

  İşbir Yatak, yatak ve baza üretiminde estetik ve teknolojiyi birleştirerek uyku kalitenizi artırmayı hedefliyor. Bazalarınızı set olarak da alabilmeniz için...

  Kapat