Tek Kişilik Yataklar

Yatak üreticileri tek kişilik ve çift kişilik standart yataklar üretir. Tek kişilik yatakları birkaç farklı ebatta bulunmaktadır. Yatakların kalitesi çok önemlidir. İnsan sağlığına zararlı maddeler içermeyen yatak seçmek gerekir. Tek kişilik yatakların kalitesini ve markasını araştırmadan almamak gerekir. Standartlara uygun olarak üretilmiş bir tek kişilik yatak çabuk deforme olmaz.

Dış yüzeyi kaliteli jakarlı kumaştan kaplıdır. Uzun ömürlü olan jakarlı kumaş ayrıca kolay temizlenir ve kir tutmama özelliğine sahiptir. Kaliteli sabah uyanıldığında kesinlikle bel ve sırt ağrısı yapmaz. Kaliteli ve deliksiz bir uyku sunar. Güne ağrısız, zinde ve dingin başlanır. İstendiği takdirde tek kişilik yataklar yatak başlığı ile de kullanılabilir.

 

 

Aramalar:

fatih (201 Posts)


İstikbal Stress Free Yatak
İstikbal Ultraform Yatak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  1. İnsan sağlığına aslında en yararlı yataklardan biridir tek kişililk yataklar.Tek kişilik yatak modelleri linens ve istikbal mağazalarında satışa konulmuştur.