Sabah yatak modelleri

insan sağlığına verdiği değeri son teknoloji ile üretilen, sağlıklı uykular sunan yataklar sunarak gösteriyor. Evler, oteller, medikal kuruluşlar için özel, sağlam, sağlıklı yataklar hazırlayarak müşteri memnuniyeti sağlıyor. Sabah ve nova olarak gruplanan  yatakların sabah modeller i arasında lüks ergonomik, ultra oropedik, medikal sert ortopedik, ortopedik, visco veya latex fermuarlı pedli, pedli ultra oropedik, fullorotopedik, soft ortopedik, sıvı geçirmez oropedik yataklar yer alıyor.

Nova grubu yatakları arasında mikrotorba yaylı yatak, visco katmanlı torba yaylı yatak, 5 bölgeli torba yaylı yatak, latex katmanlı torba yaylı yatak, bonnell yaylı yatak, visco yaysız yatak, latex yaysız yatak modelleri bulunuyor.

Medikal kuruluşlar için sağlıklı dekübik yataklar sunuluyor. Hareketli, somya sistemleri, sıvı geçirmez yataklar medikal kuruluşların vazgeçilmez sabah marka ürünleri arasında bulunuyor . Oteller için hazırlanan yatak modelli de sağlıklı ve çökmeyen yataklardan oluşuyor.. Klasik bonell yaylı yatak, sünger yatak, pocketspring torba yaylı yatak,  Memory foamlatex yataklar otel ürünleri arasında sunuluyor. 

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Tempur yatak modelleri
Niron yatak modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>