Ranza modelleri

Tek kişilik yatak ihtiyaçlarında, genç odalarında, çocuk odalarında en çok kullanılan yatak modelleri arasında bulunmaktadır. Küçük evlerde, misafir yatak odalarında tek kişilik olarak tasarlanan ranzalar yer almaktadır. Çocuk odalarında 2 çocuğun yatması için hazırlanan tek kişilik ranzalar üst üste konulmakta ve çocuklara daha büyük oyun alanı, ders çalışma alanı kalmaktadır.
Dayanıklı ahşap malzemeden hazırlanan ranza modelleri çocukların rahat edebileceği şekilde tasarlanmaktadır. Üst üste konulan ranza modellerinin üst ranzaya çıkılabilmesi için merdiveni bulunmaktadır. Üst ve alt ranzalarda sağlıklı uyku uyunabilmesi ve güvenlik sağlanması için parmaklıklar bulunmaktadır ve aynı zamanda dekoratif bir görünüm oluşturmaktadır. Klasik iki yataklı ranza modelleri dışında üç yataktan oluşan ranza modelleri de bulunmaktadır.
Dekoratif görünümlü ranzaların 3 kişilik ranza modeli bir ranza üste ve iki ranza yere yan yana yerleştirme imkanı sunmaktadır. Ranza modellerinde yatak başlığı ve ayak ucu başlığı bulunmaktadır. Bazı ranza modellerinde ise ayak ucu veya baş kısmı çalışma masası veya etajer olarak dizayn edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Ranzaların standart bir ölçüsü bulunmamaktadır, müşterinin istediği ölçüye göre üretim yapılabilmektedir, ayrıca istediğiniz farklı tasarım ve renklere göre de ranzalar tasarlanabilir. Özellikle dar çocuk odalarında ranzalar büyük önem tutar, çocuklu aileler ve dar odalar için ranzalar idealdir,
Ranza alırken dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden biri de güvenliktir, güvenlikli ranzalar koruyuculu ve sağlam malzemeden yapılır. Ranza fiyatları da bu özelliklere göre farklılık göstermektedir.

uzman ranza modelleri

uzman ranza modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ranza eşyaları genel olarak metal ve ahşap ile üretilmektedir. Metal ranzalar daha ekonomik olmasına rağmen günümüzde ahşap ranzalar daha çok tercih edilmektedir. Ahşap çift katlı ranza modelleri kaliteli ağaç mazlemesi ile yapılması durumunda uzun süre kullabilme imkanı vardır. Uzun ömürlülük ve dekorasyon açısından ahşap ranzalar metal ranzalara göre daima bir adım öndedir.

renkli ranza modelleri

renkli ranza modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ranza modelleri ankara

ranza modelleri ankara

Aramalar:

ekrem (7 Posts)


İstikbal yatak örtüleri
Karyola modelleri

Google AraRanza modelleri
sipariş formu

8 Yorumlar to “Ranza modelleri”

 1. Abdullah Okuşlu diyor ki:

  Ben o kırmızı ranza yatağı istiyorum zaten 24 saattir fiyatını arıyorum

 2. misafir ist diyor ki:

  en sondaki pembe ranza ne kadar ve hangi firmada üretiliyor İstanbul için cevap lütfen

 3. yorumcu diyor ki:

  dükkanı kapamışlar galiba ses yok

 4. ayşe dilan diyor ki:

  ben o aşagıdaki beyaz merdivenli yatagı istiyom zaten kaç saatir yatagın fiyatını arıyom

 5. misafir diyor ki:

  kaç saat oldu halada bir cvb vermedınız kaça mal oluyor ılgılenen yokmu bu sitede

 6. misafir diyor ki:

  birinci resimdekiymiş kusura bakmayın fiyatı ne kadara mal olur bılgı verırsenız memnun olurum

 7. misafir diyor ki:

  2.ci resimdeki yeşil beyaz ranzalı dolaplı çalışma masalı gruptan yaptırmak istiyorum fiyatını ögrenebılırmıyım

 8. emma diyor ki:

  ben emma kızım ve oğluma aldım ve çok memnunum.

Yorum Yaz


© 2011 Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları | Yatak Yorumları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Dekorasyon
 • Google
 • Yatak
 • Ranza modelleri
 • Ranza modelleri
 • Daha fazla yatak modelleri
  2013 Yatak başlık modelleri

  2013 yatak başlık modelleri deri ve kumaş tasarımlar ile şık yatak odaları oluşturmakta ve konforlu yatak görüntüleri sunmaktadır. Kumaş ve...

  Kapat