Ortopedik Yataklar

fullortapedik1 300x193 Ortopedik Yataklar

Bel ve sırt ağrılarından şikâyet edenler için üretilen ortopedik yataklar teknoloji ürünüdür. Huzurlu ve keyifli bir sağlar. Omurganın ideal formda durmasını sağlayan ortopedik yataklar vücudu destekler. Ortopedik yataklar vücudu rahatsız edecek kadar ne çok serttir ne de vücudun içine gömüleceği kadar yumuşaktır. Özel yay sistemleri bulunan ortopedik yataklar aynı zamanda hijyen bir yapıya sahiptir. Yatak kumaşı anti bakteriyeldir. Yatağın hava almasını sağlar.

pedliortapedikyatak1 300x155 Ortopedik Yataklar

Ortopedik yatak içinde bulunan elyaf yatak sıcaklığını ve nemini korur. Ortopedik yataklarda özel sünger kullanılır ve termo keçe bulunur. Dolgu maddesi olarak elyaf kullanılır. Ortopedik yataklar çift taraflı kullanılır. Terz yüz etmek, yatağın yönünü değiştirmek yatağın ömrünü uzatır.

gh1 Ortopedik Yataklar
images18 Ortopedik Yataklar
kk2 Ortopedik Yataklar

Aramalar:

fatih (199 Posts)


Bazalı Yataklar
Çift Kişilik İkiz Yataklar

Google AraOrtopedik Yataklar
sipariş formu
© 2011 Yatak Modelleri, Fiyatları ve Yorumları.. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • Yatak
 • Ortopedik Yataklar
 • Ortopedik Yataklar
 • Daha fazla yatak modelleri
  Çift Kişilik İkiz Yataklar

    Çift kişilik yatakların iki farklı modeli bulunmaktadır. Birkaç farklı ebatta üretilen çift kişilik yatak bir tanedir ve bazanın üzerine...

  Kapat