Ortopedik Yatak Modelleri

Güzel bir uyku uyuyarak dinlenmek istediğiniz yatağınızın daha rahat olmasını istemez misiniz? İşte bu ihtiyacınızı karşılamak için var. Gelişen teknoloji ile birlikte ortopedik yataklar da gelişme göstermiş, birbirinden farklı modeller üretilmiştir. Ortopedik yataklar full ortopedik ve yarı ortopedik olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bu iki türün birbirinden farkı süngerlerinin sertliğiyle alakalı. Bu ortopedik yataklar vücudun bel, boyun gibi belli bölgelerinin sağlığı açısından tercih ediliyor. Ayrıca ortopedik yataklarda kullanılan yaylı sistem vücut ağırlığının dengeli bir şekilde dağılmasını sağlıyor.

 

Kişinin vücut tipi, sağlık durumuna göre farklı seçenekler sunuluyor. Doktorlar da bel ve boyun ağrısı şikâyeti olan hastalara onlara uygun modellerini tavsiye ediyor. Ortopedik yataklar daha sağlıklı uykular elde etmek için üretilirken tasarımdan da ödün verilmiyor. Birbirinden farklı model ve desenlerde de ortopedik yatak üretilebiliyor. Yatak malzemesi olarak süngerin yanında elyaf da kullanılıyor. olarak da çoğunlukla jakarlı kumaş kullanılıyor.

 

nde sizlerinde resimlerde gördüğü gibi daha konforlu ve havalı bir yatakta yatmanın keyfini çıkarmanızı istiyoruz. Her zaman söylüyoruz bizler sizler için hizmette varız ve var olmaya devam edeceğiz… Gözleriniz bu ne bakarken doyacak ve sizlerde mutlaka evlerinize almayı tercih edeceksiniz. Bizler özgürce ortopedik yatak modelleri üzerinde keyif sürüyoruz ya sizler…? Haydi gelin sitemize ve konumuzu ziyaret ederek bize yazabilirsiniz.


2013 Yılı Uyku Seti Reyonu
Yatak Odası Dekorasyon Ve Aksesuarları

Google AraOrtopedik Yatak Modelleri
sipariş formu

Yorum Yaz


© 2011 Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları | Yatak Yorumları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Dekorasyon
 • Google
 • Yatak
 • Ortopedik Yatak Modelleri
 • Ortopedik Yatak Modelleri
 • Daha fazla yatak modelleri
  İstikbal yatak odası modelleri..
  İstikbal yatak odası modelleri

  Mobilya denince akla ilk gelen markalardan biridir İstikbal. Kuşkusuz her alanda iddialı olan İstikbal yatak odası takımı konusunda da başarısını...

  Kapat