Laressa yatak modelleri

yatak iyi bir uyku için sahip olacağınız yatakları sunuyor. organik yataklarla sağlıklı uyku uyumanızı sağlıyor. Doğru yatak alternatifleri sunuyor. Organik yataklar sunan Leressa yatak ürünleri arasında , viscotech yataklar, özel seri yataklar, organik yataklar, ekonomik yataklar, lateks yataklar, televizyonlu yataklar, bonel yaylı yataklar bulunmaktadır.

Laressa  organik yataklar at kılı organik paket Yaylı Yatak olarak hazırlanmıştır. At kılına özel organik ithal pamuklu kumaş kullanılmıştır. Yatak içerisinde 1000 gr/m² at kılı ve 500 gr/m² yün bulunmaktadır. Doğal lateks, beyaz keçe ve yay sistemi kullanılmıştır. Laressa özel seri yataklar konforlu bir uyku sunmaktadır. Laressalemon modelinde limon mikrokapsülleri bulunmakta ve bu kapsüller sürtünme sırasında parçalanarak ferahlık vererek rahat bir uykuya geçişi sağlamaktadır. Deodorant etkisi sağlanmaktadır.

Özel fiyatlara ve uygun ödeme koşulları ile sunulmaktadır. Laressa organik yataklar arasında bulunan yukon yatak, at saçından yapılan modeller sunmaktadır. Yatak içerisine yerleştiren at saçı yatakta hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Organik yatak doğru yatak seçimi olmakta ve sağlıklı ve kesintisiz uyku uyunabilen yataklardır.

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Mondi yatak modelleri
İstikbal yatak modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>