Katlanır Yatak

 

Dar evler için çözüm sunan katlanır karyola pratik ve kullanışlı bir yatak modelini oluşturmaktadır. İstendiği zaman bir köşeye kaldırılabilen istendiği takdirde kullanılabilen somya ve yatağından oluşmaktadır. Yatak latalı sisteme sahip ve katlanabilmektedir. üzerinde bulunan yatak ise anti bakteriyel kaliteli jakarlı kumaşla kaplanmıştır.

 

Temizliği kolay olay  silinebilir ve çabucak temizlenecek dokudadır. Katlanır yatağın somyası ise metal profilden yapılmıştır. Tek kişilik ölçülerdedir. Yatak ölçüleri 80×190 ebatlarında bulunmaktadır. Yatak yüksekliği ise yaklaşık 13 cm dir. Katlanır yatak ergonimik  ve aynı zamanda ekonomik bir yatak modelidir. Öğrenci evleri, yazlıklar, yurtlar, küçük evler için misafir geldiğinde zor durumda kalmaktan kurtarır.


Katlanır yatak fiyatları ve katlanır yataklarla ilgili daha önce yazılmış olan yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Deri Karyola
Visco Love Yatak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  1. Katlanabilir tek kişilik sopmya fiyatlarında yaza göre kış aylarında inanılmaz bir indirim yaşanmaktadır.Tabi buna okulların açılmasında en büyük etkendir.

  2. Bu yataklar sadece tek kisilik mi
    Fiyatlari hakkinda bilgi almam mumkun mu

    İyi calismalar

  3. Öğrenciler için oldukça pratik bir yatak çeşidi, yer de kaplamıyor.