Katlanır Yatak

Dar evler için çözüm sunan katlanır karyola pratik ve kullanışlı bir yatak modelini oluşturmaktadır. İstendiği zaman bir köşeye kaldırılabilen istendiği takdirde kullanılabilen somya ve yatağından oluşmaktadır. Yatak latalı sisteme sahip ve katlanabilmektedir. Katlanır yatak üzerinde bulunan yatak ise anti bakteriyel kaliteli jakarlı kumaşla kaplanmıştır. Temizliği kolay olay  silinebilir ve çabucak temizlenecek dokudadır. Katlanır yatağın somyası ise metal profilden yapılmıştır. Tek kişilik ölçülerdedir. Yatak ölçüleri 80×190 ebatlarında bulunmaktadır. Yatak yüksekliği ise yaklaşık 13 cm dir. Katlanır yatak ergonimik  ve aynı zamanda ekonomik bir yatak modelidir. Öğrenci evleri, yazlıklar, yurtlar, küçük evler için misafir geldiğinde zor durumda kalmaktan kurtarır.

 duvara monte edilebilen katlanır yatak

duvara monte edilebilen katlanır yatak

Açılır kapanır yataklar oldukça büyük bir ergonomi sağlar, özellikle alan tasarrufu yapmak isteyen aileler veya kişiler için idealdir. Ayrıca açılır-katlanır yatakların duvara monte olanları da vardır, benim favori katlanır yatağım budur. Bu yataklar kapandığında dolap görünümündedir, açtığınızda ise oldukça güzel bir yatak olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aşağıda izleyeceğiniz videoda duvara monte açılır kapanır yatağı görebilirsiniz.

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Pedli Ortopedik Yatak
Deri Karyola

Google AraKatlanır Yatak
sipariş formu

2 Yorumlar to “Katlanır Yatak”

 1. Kemal diyor ki:

  Öğrenci evleri için açılır kapanır yataklar çok idealdir.Çünkü evde hiçbir zaman misafir eksik olmaz.Tabi ölçülerinin de tam aranılan ölçüde olması ayrıca bir avantajdır

 2. ural.sureyya@hotmail.com diyor ki:

  bu yatak hakkinda daha ayrintili bilgi nerden alabiliri?

Yorum Yaz


© 2011 Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları | Yatak Yorumları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Dekorasyon
 • Google
 • Yatak
 • Katlanır Yatak
 • Katlanır Yatak
 • Daha fazla yatak modelleri
  Küçük Yatak Odası Dekorasyonu (1)
  Deri Karyola

  Baza, başlık ve yataktan oluşan karyolal modelleri arasında deri karyola modeli de bulunmaktadır. Yatak bazası etrafanı deri ile kaplı 4...

  Kapat