Katlanır Yatak

Dar evler için çözüm sunan katlanır karyola pratik ve kullanışlı bir yatak modelini oluşturmaktadır. İstendiği zaman bir köşeye kaldırılabilen istendiği takdirde kullanılabilen katlanır yatak somya ve yatağından oluşmaktadır. Yatak latalı sisteme sahip ve katlanabilmektedir. Katlanır yatak üzerinde bulunan yatak ise anti bakteriyel kaliteli jakarlı kumaşla kaplanmıştır. Temizliği kolay olay  silinebilir ve çabucak temizlenecek dokudadır. Katlanır yatağın somyası ise metal profilden yapılmıştır. Tek kişilik ölçülerdedir. Yatak ölçüleri 80×190 ebatlarında bulunmaktadır. Yatak yüksekliği ise yaklaşık 13 cm dir. Katlanır yatak ergonimik  ve aynı zamanda ekonomik bir yatak modelidir. Öğrenci evleri, yazlıklar, yurtlar, küçük evler için misafir geldiğinde zor durumda kalmaktan kurtarır.

 

İçerik2 Katlanır Yatak
iii1 Katlanır Yatak
images3 300x159 Katlanır Yatak

Aramalar:

 Katlanır YatakYazar: fatih (191 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Bellona beaty yatak
Laressa yatak modelleri
Yatak Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Google AraKatlanır Yatak

2 Yorumlar to “Katlanır Yatak”

 1. Kemal diyor ki:

  Öğrenci evleri için açılır kapanır yataklar çok idealdir.Çünkü evde hiçbir zaman misafir eksik olmaz.Tabi ölçülerinin de tam aranılan ölçüde olması ayrıca bir avantajdır

 2. ural.sureyya@hotmail.com diyor ki:

  bu yatak hakkinda daha ayrintili bilgi nerden alabiliri?

© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  istikbal-vesta-yatak-odasi-takimi-131213-17
  İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı Neleri İçerir? Fiyatı Nedir?

  Yatak odası takımları genel olarak şık görünümleri ve sağlam malzemeleriyle görücüye çıkarlar. İstikbal de Vesta yatak odası takımıyla, bu kriterleri...

  Kapat