İstikbal yatak modelleri

İyi bir uyku, sağlıklı huzurlu olmanın,  mutlu yaşamın kaynağı olduğu bilinci ile İstikbal markası mutlu bir yaşam için yataklar sunuyor. Yaşam kalitesine katkıda bulunan İstikbal yatakları farklı serilerde hazırlanan modelleri ile müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. İstikbal yatak serisinde expert yataklar, Premium yataklar, smart yataklar yer almaktadır.

Son teknoloji ile üretilen yatakları sürekli yenilenmekte ve daima son teknoloji ürünü yataklar müşteriye sunulmaktadır. Yenilenen yatak koleksiyonunda ultra energy yatak, sleepwellenergy yatak, viscojelenergy yatak modelleri yer alıyor. Tüm serileri zengin, farklı özellikte yataklar sunan marka yataklar arasında bebek yatakları da yer alıyor. Sağlıklı, organik, ortopedik, yaylı, yaysız modellerle insan sağlığını korumaya ve sağlıklı uykular sunmaya devam ediyor.

İstikbal yatakları arasında yavrulu bazalar da bulunmaktadır. Baza ve yavrulu bazalar için hazırlanan boney yay sistemi ile hazırlanan ortopedik, tekerlekli, yavru yataklı baza ile kullanılan konforlu yataklar da istikbal kalitesi ile sunulmaktadır. Kaliteli yataklar ideal fiyatlarla ve istikbal markası ile satışa sunulmaktadır.

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Laressa yatak modelleri
Sağlıklı uykular için yataklar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>