İşbir yatak modelleri

isbir yatak viiscostar modelleri1 300x204 İşbir yatak modelleriİşbir yatak dünyadaki son teknolojiyi kullanarak müşterileri için üretim yapmakta ve hizmet sunmaktadır. Yüksek teknolojiyi dayalı dünya standartlarında üretmiş olduğu konforlu yataklar ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.  İşbir yatak serisinde pocketspring paket yaylı yataklar, viscostar akıllı yataklar, coilsit yaylı yataklar ve lateksit yaysız yataklar sunulmaktadır. İşbir yatak serileri içerisinde farklı özelliklerde farklı istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan yataklar bulunmaktadır.

Viscostar akıllı yatak serisinde natüre massage, nature, 200 plus, comfort, relax, ergoplas, viscoped, belmondo yuvarlak akıllı yatak ve viscoair modellerden oluşan konforlu ve sağlıklı yataklar bulunmaktadır. Massage yataklar zaman ayarlı ve kumandalıdır ve masaj yapmaktadır. Yuvarlak yatak modelleri modern yatak odası tasarımında hoşlanan müşterileri memnun etmektedir.iş bir yataklar1 300x225 İşbir yatak modelleri

Lateksit yaysız yatak serisi yuvarlak modellere de yer vermektedir. Sağlıklı lateksit yatak grubunda at saçı yataklar bulunmaktadır. Trio at saçı yatak gerçek at saçı içermekte ve at saçı ile yatakta  havasirkilasyonu yapılmaktadır.

İşbir yatak modelleri1 300x201 İşbir yatak modelleriDünya standartlarında kaliteli yatak modelleri İşbir yatak markası ile ekonomik fiyatlarla müşterilere sunulmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Aramalar:

fatih (199 Posts)


İkiz yatak modelleri ile rahat uykular
Baza çeşitleri ile depolama alanları kazanılıyor

Google Araİşbir yatak modelleri
sipariş formu
© 2011 Yatak Modelleri, Fiyatları ve Yorumları.. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • Yatak
 • İşbir yatak modelleri
 • İşbir yatak modelleri
 • Daha fazla yatak modelleri
  taşınabilir portatif yatak
  Her yere taşınabilen portatif yatak

  Dar mekanlarda gerektiğinde kullanılmak üzere hazırlanan portatif yatak modelleri yer alıyor. İhtiyaç duyulduğunda kullanılacak alana taşınarak pratik bir şekilde açılarak...

  Kapat