İşbir yatak modelleri

İşbir yatak dünyadaki son teknolojiyi kullanarak müşterileri için üretim yapmakta ve hizmet sunmaktadır. Yüksek teknolojiyi dayalı dünya standartlarında üretmiş olduğu konforlu yataklar ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.  İşbir yatak serisinde pocketspring paket yaylı yataklar, viscostar akıllı yataklar, coilsit yaylı yataklar ve lateksit yaysız yataklar sunulmaktadır. İşbir yatak serileri içerisinde farklı özelliklerde farklı istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan yataklar bulunmaktadır.

Viscostar akıllı yatak serisinde natüre massage, nature, 200 plus, comfort, relax, ergoplas, viscoped, belmondo yuvarlak akıllı yatak ve viscoair modellerden oluşan konforlu ve sağlıklı yataklar bulunmaktadır. Massage yataklar zaman ayarlı ve kumandalıdır ve masaj yapmaktadır. Yuvarlak yatak modelleri modern yatak odası tasarımında hoşlanan müşterileri memnun etmektedir.

Lateksit yaysız yatak serisi yuvarlak modellere de yer vermektedir. Sağlıklı lateksit yatak grubunda at saçı yataklar bulunmaktadır. Trio at saçı yatak gerçek at saçı içermekte ve at saçı ile yatakta  havasirkilasyonu yapılmaktadır.

Dünya standartlarında kaliteli yatak modelleri İşbir yatak markası ile ekonomik fiyatlarla müşterilere sunulmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Aramalar:

fatih (201 Posts)


İkiz yatak modelleri ile rahat uykular
Baza çeşitleri ile depolama alanları kazanılıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>