İşbir yatak modelleri

isbir yatak viiscostar modelleri1 300x204 İşbir yatak modelleriİşbir yatak dünyadaki son teknolojiyi kullanarak müşterileri için üretim yapmakta ve hizmet sunmaktadır. Yüksek teknolojiyi dayalı dünya standartlarında üretmiş olduğu konforlu yataklar ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.  İşbir yatak serisinde pocketspring paket yaylı yataklar, viscostar akıllı yataklar, coilsit yaylı yataklar ve lateksit yaysız yataklar sunulmaktadır. İşbir yatak serileri içerisinde farklı özelliklerde farklı istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan yataklar bulunmaktadır.

Viscostar akıllı yatak serisinde natüre massage, nature, 200 plus, comfort, relax, ergoplas, viscoped, belmondo yuvarlak akıllı yatak ve viscoair modellerden oluşan konforlu ve sağlıklı yataklar bulunmaktadır. Massage yataklar zaman ayarlı ve kumandalıdır ve masaj yapmaktadır. Yuvarlak yatak modelleri modern yatak odası tasarımında hoşlanan müşterileri memnun etmektedir.iş bir yataklar1 300x225 İşbir yatak modelleri

Lateksit yaysız yatak serisi yuvarlak modellere de yer vermektedir. Sağlıklı lateksit yatak grubunda at saçı yataklar bulunmaktadır. Trio at saçı yatak gerçek at saçı içermekte ve at saçı ile yatakta  havasirkilasyonu yapılmaktadır.

İşbir yatak modelleri1 300x201 İşbir yatak modelleriDünya standartlarında kaliteli yatak modelleri İşbir yatak markası ile ekonomik fiyatlarla müşterilere sunulmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Aramalar:

 İşbir yatak modelleriYazar: fatih (191 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

İstikbal Orgaflex Yatak
İstikbal alize baza yatak
Bellona yatak modelleri

Google Araİşbir yatak modelleri
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Reform Süper Lüks Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Bellona Reform Süper Lüks Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  DSC3569
  Nova Setin Özellikleri Nelerdir?

  İşbir Yatak, yatak ve baza üretiminde estetik ve teknolojiyi birleştirerek uyku kalitenizi artırmayı hedefliyor. Bazalarınızı set olarak da alabilmeniz için...

  Kapat