Her yere taşınabilen portatif yatak

seyyar yatak 300x215 Her yere taşınabilen portatif yatak Dar mekanlarda gerektiğinde kullanılmak üzere hazırlanan portatif yatak modelleri yer alıyor. İhtiyaç duyulduğunda kullanılacak alana taşınarak pratik bir şekilde açılarak kullanılmaktadır. İhtiyaç kalmadığında ise katlanarak uygun bir alana kaldırılmaktadır. Açıldığında da fazla yer kaplamayan pratik bir yataktır. Tek kişilik olarak dizayn edilen modeller 90 x 180 cm ebatlarında bulunmaktadır. Yazlıkta, yurtta, geçici süreli ile kalınan bağ evi, yayla evi gibi evlerde kullanılan portatif yatak istendiğinde araç bagajında kullanılacak alana taşınıyor. Pratik açılımıyla ihtiyaç duyulan alanda kullanılıyor. Daha sonra bagaj içerisinde tekrar katlanarak gidilecek yere taşınıyor. İstenen yerde açılıp kullanılan portatif yatağın kendi üzerinde özel yatağı bulunmaktadır.

Katlandığında yer kaplamayan, gerektiğinde açılan portatif yatak beklenmeyen misafirler geldiğinde yer sorununa çözüm sunmaktadır. Ekonomik fiyatlarla ve ekonomik ödeme koşulları ile çeşitli yatak firmaları tarafından ve firma markalarıyla satışa sunulmaktadır.

Ek yatak ihtiyaçlarında kullanılan portatif yatak sağlam profil iskelete sahip bulunmaktadır. Takarlekli taşıma sistemi bulunmaktadır. Mdf kaplama ve ortopedik yatağa sahiptir. Estetik yatak başlıkları ile katlandığında bulunduğu yerin dekorasyonunu bozmamaktadır.

taşınabilir portatif yatak 300x208 Her yere taşınabilen portatif yatak

Aramalar:

 Her yere taşınabilen portatif yatak Yazar: fatih (191 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

İstikbal Ultraform Yatak
2013 Yatak başlık modelleri
Harika salıncak yatak modelleri

Google AraHer yere taşınabilen portatif yatak
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  69b4e312-0fe0-4cca-a968-19faedf7bb18conform
  Yataş Conform Baza’nın Özellikleri Nelerdir?

  Conform sandıklı çelik baza, birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip bir Yataş ürünüdür. Şık görünümüyle estetik bir yapıya sahiptir. Farklı renk...

  Kapat