Her yere taşınabilen portatif yatak

Dar mekanlarda gerektiğinde kullanılmak üzere hazırlanan modelleri yer alıyor. İhtiyaç duyulduğunda kullanılacak alana taşınarak pratik bir şekilde açılarak kullanılmaktadır. İhtiyaç kalmadığında ise katlanarak uygun bir alana kaldırılmaktadır. Açıldığında da fazla yer kaplamayan pratik bir yataktır. Tek kişilik olarak dizayn edilen modeller 90 x 180 cm ebatlarında bulunmaktadır. Yazlıkta, yurtta, geçici süreli ile kalınan bağ evi, yayla evi gibi evlerde kullanılan istendiğinde araç bagajında kullanılacak alana taşınıyor. Pratik açılımıyla ihtiyaç duyulan alanda kullanılıyor. Daha sonra bagaj içerisinde tekrar katlanarak gidilecek yere taşınıyor. İstenen yerde açılıp kullanılan portatif yatağın kendi üzerinde özel yatağı bulunmaktadır.

Katlandığında yer kaplamayan, gerektiğinde açılan portatif yatak beklenmeyen misafirler geldiğinde yer sorununa çözüm sunmaktadır. Ekonomik fiyatlarla ve ekonomik ödeme koşulları ile çeşitli yatak firmaları tarafından ve firma markalarıyla satışa sunulmaktadır.

Ek yatak ihtiyaçlarında kullanılan portatif yatak sağlam profil iskelete sahip bulunmaktadır. Takarlekli taşıma sistemi bulunmaktadır. Mdf kaplama ve ortopedik yatağa sahiptir. Estetik yatak başlıkları ile katlandığında bulunduğu yerin dekorasyonunu bozmamaktadır.

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Baza çeşitleri ile depolama alanları kazanılıyor
Fonksiyonel ve şık açılır kapanır yatak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>