Full Ortopedik Yatak

fullortapedik 2 300x225 Full Ortopedik Yatak

Full ortopedik yatak bel ve sırt ağrılarından şikayet edenler için bu şikayetlerinin yok olmasını veya azaltmasını sağlayan yataktır. Hava geçirgenliği bulunur ve deliksiz, huzurlu ve kaliteli bir uyku için ideal yataktır. Fıll ortopedik yataklarda yay sistemi bulunur. Kaliteli yay kullanılması nedeniyle göçme, kırılma , bozulma gibi olaylar yaşanmaz. Kaliteli süngerden üretilir ve süngeri desteklemek için onlarca takoz bulunur. Sünger full ortopedik yatağı plaka şeklinde kaplar.

fullortapedik 300x193 Full Ortopedik Yatak

Süngerin üzerinde ise kaliteli elyaf bulunur. Elyafın üzeri ise tela ile kaplıdır.Sert bir yataktır. Full ortopedik yatağın kılıfı sabittir ve jakarlı kaliteli kumaştan yapılmıştır. Yıkanmaz fakat kir tutmayan özellikte olduğu için silme yöntemi ile temizlenir.

Full Ortopedik Yatak Full Ortopedik Yatak
Full Ortopedik Yatak2 Full Ortopedik Yatak
Full Ortopedik Yatak3 Full Ortopedik Yatak

Aramalar:

fatih (199 Posts)


Visco Love Yatak
Pedli Ortopedik Yatak

Google AraFull Ortopedik Yatak
sipariş formu
© 2011 Yatak Modelleri, Fiyatları ve Yorumları.. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • Yatak
 • Full Ortopedik Yatak
 • Full Ortopedik Yatak
 • Daha fazla yatak modelleri
  Pedli Ortopedik Yatak

  Pedli ortopedik yatak sağlık sorunları ile ilgili şikayetleri ortadan kaldıran bir yatak modelidir. Kaliteli süngerden üretilmiştir. Kaliteli yay sistemi yatağı...

  Kapat