Bebekler için konforlu yataklar

Bebekler doğmadan odaları, giysileri ve yatakları hazırlanmaktadır. Yatak firmaları bebekleri de düşünerek standart bebek karyolası ölçülerinde bebekler için özel yataklar hazırlamaktadır. Bebek vücut ergonomisine uygun yataklar bebek koleksiyonlarında yer almaktadır. Pocket yay sistemi ile vücudu daha fazla noktadan destekleyen bebek yataklarının her iki tarafında kanallı sünger katmanları bulunmaktadır ve masaj etkisi yaratmaktadır. Bebek yataklarının her iki yüzeyinde fermuarlı pedler bulunmaktadır ve kirlendiği zaman kolayca çıkarılmakta ve çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. Yatağın hijyen kalması sağlanmaktadır.

bebek yatak modelleri Bebekler için konforlu yataklar

Her türlü mikroptan kolayca etkilenen bebeklerin sağlığı düşünülerek hazırlanan yataklar son teknoloji ürünü olmaktadır. Mikrobiyolojik uygunluk ve biyomekanik alanlarında kalite ve standart belgeli ürünler olmaktadır. Yataş bebek yataklarının Almanya LGA sertifası bulunmaktadır.

İşbir yatak bebek ve çocuklar için ergonomik ortopedik yaysız yatak sunmaktadır. İstikbal firmasının bebekler için üretmiş olduğu bebek yatağı biotechbaby, biotech uyku teknolojisi ile geliştirilen yataktır. Viscolex teknolojisiyle bebeklere özel olarak hazırlanan ultraformbaby de istikbal markasının bebekler için üretmiş olduğu diğer yataktır. Bebeklerin sağlıklı büyümeleri için sağlıklı uyumaları için tasarlanmıştır.

bebek yatakları Bebekler için konforlu yataklar

Aramalar:

 Bebekler için konforlu yataklarYazar: fatih (191 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Her yere taşınabilen portatif yatak
Ranzalı Çocuk Odaları Dekorasyonu
2013 Yılı Seçilmiş Karyola Modelleri

Google AraBebekler için konforlu yataklar
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Victoria Yatak Odası Takımının Özellikleri Nelerdir?
 • Bellona Victoria Yatak Odası Takımının Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  valensia-yatak-odasi-tk-ceviz-beyaz
  İstikbal Valensia Yatak Odası Takımının Özellikleri Nelerdir?

  İstikbal Valensia yatak odası takımı, Valensia ürünleriyle aynı çerçevede üretilmiştir. Bu yatak odası takımında, isteğe bağlı olarak beş kapılı veya...

  Kapat