Bebekler için konforlu yataklar

Bebekler doğmadan odaları, giysileri ve yatakları hazırlanmaktadır. Yatak firmaları bebekleri de düşünerek standart bebek karyolası ölçülerinde bebekler için özel yataklar hazırlamaktadır. Bebek vücut ergonomisine uygun yataklar bebek koleksiyonlarında yer almaktadır. Pocket yay sistemi ile vücudu daha fazla noktadan destekleyen bebek yataklarının her iki tarafında kanallı sünger katmanları bulunmaktadır ve masaj etkisi yaratmaktadır. Bebek yataklarının her iki yüzeyinde fermuarlı pedler bulunmaktadır ve kirlendiği zaman kolayca çıkarılmakta ve çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. Yatağın hijyen kalması sağlanmaktadır.

Her türlü mikroptan kolayca etkilenen bebeklerin sağlığı düşünülerek hazırlanan yataklar son teknoloji ürünü olmaktadır. Mikrobiyolojik uygunluk ve biyomekanik alanlarında kalite ve standart belgeli ürünler olmaktadır. Yataş bebek yataklarının Almanya LGA sertifası bulunmaktadır.

İşbir yatak bebek ve çocuklar için ergonomik ortopedik yaysız yatak sunmaktadır. İstikbal firmasının bebekler için üretmiş olduğu bebek yatağı biotechbaby, biotech uyku teknolojisi ile geliştirilen yataktır. Viscolex teknolojisiyle bebeklere özel olarak hazırlanan ultraformbaby de istikbal markasının bebekler için üretmiş olduğu diğer yataktır. Bebeklerin sağlıklı büyümeleri için sağlıklı uyumaları için tasarlanmıştır.

Aramalar:

fatih (201 Posts)


İdaş yatak modelleri
Yuvarlak Baza

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>