2013 Yatak başlık modelleri

2013 yatak başlık modelleri deri ve kumaş tasarımlar ile şık yatak odaları oluşturmakta ve konforlu yatak görüntüleri sunmaktadır. Kumaş ve deri yatak başlık modelleri zengin renk seçeneği sunmaktadır. Klasik ve modern yatak modelleri kullanılan zengin yatak başlık modelleri çeşitli formlarda tasarlanmaktadır. Oval görünümlü, dikdörtgen görünümlü 2012 yatak başlık modelleri kapitone, düğmeli, ve düz modeller sunmaktadır.

2012 yatak başlık modelleri yatak bazası ile uyumlu renklerde hazırlanmakta ve baza ve başlık kumaş veya deri olarak dizayn edilerek takım oluşturulmaktadır. Bej, beyaz, krem, açık kahverengi, koyu kahverengi, gri, kırmızı, lacivert, lila, fuşya, yeşil, gibi renkler sunmakta ve canlı veya pastel renk seçeneği sunmaktadır. Yatak başlıkları dekoratif görüntü sunmasının yanı sıra yatak yastıklarının düzgün durmasını sağlamaktadır.

2012 yatak başlık modelleri çift kişilik yataklar için ve genç odası yatakları için hazırlanmaktadır. Kaliteli ahşap malzemeden hazırlanan doğal görünümlü şık yatak başlık modelleri sunulmaktadır. Ayrıca lake ve kaplama modeller de 2012 yılı modelleri arasında bulunmaktadır ve görkemli yatak odaları oluşmaktadır.

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Karyola modelleri
Yattığımız Yataklar Neden Önemli...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>