2013 Yatak başlık modelleri

2013 yatak modelleri 300x146 2013 Yatak başlık modelleri 2013 yatak başlık modelleri deri ve kumaş tasarımlar ile şık yatak odaları oluşturmakta ve konforlu yatak görüntüleri sunmaktadır. Kumaş ve deri yatak başlık modelleri zengin renk seçeneği sunmaktadır. Klasik ve modern yatak modelleri kullanılan zengin yatak başlık modelleri çeşitli formlarda tasarlanmaktadır. Oval görünümlü, dikdörtgen görünümlü 2012 yatak başlık modelleri kapitone, düğmeli, ve düz modeller sunmaktadır.

2012 yatak başlık modelleri yatak bazası ile uyumlu renklerde hazırlanmakta ve baza ve başlık kumaş veya deri olarak dizayn edilerek takım oluşturulmaktadır. Bej, beyaz, krem, açık kahverengi, koyu kahverengi, gri, kırmızı, lacivert, lila, fuşya, yeşil, gibi renkler sunmakta ve canlı veya pastel renk seçeneği sunmaktadır. Yatak başlıkları dekoratif görüntü sunmasının yanı sıra yatak yastıklarının düzgün durmasını sağlamaktadır.yatak başlık modeli 300x151 2013 Yatak başlık modelleri

yatak başlıkları 300x174 2013 Yatak başlık modelleri 2012 yatak başlık modelleri çift kişilik yataklar için ve genç odası yatakları için hazırlanmaktadır. Kaliteli ahşap malzemeden hazırlanan doğal görünümlü şık yatak başlık modelleri sunulmaktadır. Ayrıca lake ve kaplama modeller de 2012 yılı modelleri arasında bulunmaktadır ve görkemli yatak odaları oluşmaktadır.

Aramalar:

 2013 Yatak başlık modelleri Yazar: fatih (191 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

İstikbal yatak modelleri
Beyaz yatak odası modelleri
2013 Yılı Seçilmiş Karyola Modelleri

Google Ara2013 Yatak başlık modelleri
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  69b4e312-0fe0-4cca-a968-19faedf7bb18conform
  Yataş Conform Baza’nın Özellikleri Nelerdir?

  Conform sandıklı çelik baza, birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip bir Yataş ürünüdür. Şık görünümüyle estetik bir yapıya sahiptir. Farklı renk...

  Kapat