Yatak başlıkları fiyatları 2013

Yatak başlıkları tek kişilik yatak için ve çift kişilik yatak için tasarlanmakta ve yatak başlıkları fiyatları 2013 yılında eski yıllarda olduğu gibi yine özelliğine göre, modeline göre farklı fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Yatak başlıklarının ahşap, ahşap kaplama, lake, kumaş kaplama, deri kaplama, metal, ferforje modelleri bulunmaktadır.

Yatakların güzel görünmesini sağlayan yatak başlıkları fiyatları 2013 yılında ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Yatak özelliğine göre tek kişilik veya çift kişilik hazırlanan yatak başlıkları düzenlenen kampanyalarla yatak alana yatak başlığı hediye gibi kampanyalarla da sunulmaktadır ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kaplama yatak başlıkları farklı ağaç ürünlerle kaplanmaktadır. Ceviz kaplama, meşe kaplama gibi farklı özellik ve renklerde yapılmaktadır. Kumaş başlıklar ise yatak odası takımı ile uyumlu, zengin renk çeşidi sunmaktadır. Deri kaplama yatak başlıkları fiyatları 2013 yılında da ekonomiktir ve siyah, kahverengi ve kahverengi tonları, beyaz, krem, bej renklerle her zevke hitap etmektedir. Ferforje yatak başlıkları özgün tasarımlardan hoşlanan kişilerin tercihi olmaktadır. Siyah, beyaz, kırmızı metal yatak başlıkları genç odalarını dekore etmektedir.

 Yatak başlıkları fiyatları 2013Yazar: birsen (141 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Metal Yatak Başlıkları
Çift Kişilik Yatak Başlıkları
Bellona bolivya başlık

Google AraYatak başlıkları fiyatları 2013
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  istikbal-vesta-yatak-odasi-takimi-131213-17
  İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı Neleri İçerir? Fiyatı Nedir?

  Yatak odası takımları genel olarak şık görünümleri ve sağlam malzemeleriyle görücüye çıkarlar. İstikbal de Vesta yatak odası takımıyla, bu kriterleri...

  Kapat