Yatak odası örtü modelleri

Yatak odaları dekorasyonu yatak odası takımları ile gerçekleşmektedir ve zevke göre modern veya klasik yatak odası takımlara seçilmektedir. Yatak odasında yatağın üzerine örtmek için ev tekstil ürünlerinden olan yatak örtüleri kullanılmaktadır. Yatak odası örtü modelleri yatak odası takımına uygun olarak klasik veya modern yatak örtüsü takımları arasından seçilmektedir. Yatak odası takımına, halı ve perdeye uyumlu renklerde seçilen yatak odası örtü modelleri zengin tasarımlar sunmaktadır.

Yatak odası örtü modelleri arasında nakışlı, nakışsız, desenli modeller bulunmaktadır. Farklı kumaşlarla hazırlanan yatak örtüsü modelleri de bulunmaktadır. Saten, pamuklu, keten, kadife kumaşlardan hazırlanan tasarımlar zevke göre seçilmektedir.

Yatak odası örtü modelleri arasında tül, saten kurdele gibi tekstil aksesuarları ile süslü modeller de bulunmaktadır. Günlük kullanılan ve özel günler için kullanılan modeller bulunmaktadır ve ihtiyaca göre seçim yapılmaktadır. Yatak örtüsü takımı içerisinde, bir yatak örtüsü ve iki adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Yastık kılıfı modellerinin düz veya volonlu tasarımları vardır. Yatağın boyutuna göre hazırlanan yatak odası örtü modelleri tek kişilik ve çift kişilik olarak satışa sunulmaktadır.

Aramalar:

 Yatak odası örtü modelleriYazar: birsen (141 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Rezervuar modelleri ve fiyatları
2013 Yılı Şifonyer Modelleri
Yaz İçin Balkon Dekorasyon Fikirleri

Google AraYatak odası örtü modelleri
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  69b4e312-0fe0-4cca-a968-19faedf7bb18conform
  Yataş Conform Baza’nın Özellikleri Nelerdir?

  Conform sandıklı çelik baza, birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip bir Yataş ürünüdür. Şık görünümüyle estetik bir yapıya sahiptir. Farklı renk...

  Kapat