Yatak odası örtü modelleri

Yatak odaları dekorasyonu yatak odası takımları ile gerçekleşmektedir ve zevke göre modern veya klasik yatak odası takımlara seçilmektedir. Yatak odasında yatağın üzerine örtmek için ev tekstil ürünlerinden olan yatak örtüleri kullanılmaktadır. Yatak odası örtü modelleri yatak odası takımına uygun olarak klasik veya modern yatak örtüsü takımları arasından seçilmektedir. Yatak odası takımına, halı ve perdeye uyumlu renklerde seçilen yatak odası örtü modelleri zengin tasarımlar sunmaktadır.

Yatak odası örtü modelleri arasında nakışlı, nakışsız, desenli modeller bulunmaktadır. Farklı kumaşlarla hazırlanan yatak örtüsü modelleri de bulunmaktadır. Saten, pamuklu, keten, kadife kumaşlardan hazırlanan tasarımlar zevke göre seçilmektedir.

Yatak odası örtü modelleri arasında tül, saten kurdele gibi tekstil aksesuarları ile süslü modeller de bulunmaktadır. Günlük kullanılan ve özel günler için kullanılan modeller bulunmaktadır ve ihtiyaca göre seçim yapılmaktadır. Yatak örtüsü takımı içerisinde, bir yatak örtüsü ve iki adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Yastık kılıfı modellerinin düz veya volonlu tasarımları vardır. Yatağın boyutuna göre hazırlanan yatak odası örtü modelleri tek kişilik ve çift kişilik olarak satışa sunulmaktadır.

birsen (141 Posts)


Yatak Örtülerinde Son Moda
İstikbal yatak odası fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>