Yatak dolabı modelleri

Yatak odasında geniş alanlar oluşturmak için yatak dolabı kullanılmaktadır ve çok farklı tasarımlara sahip yatak dolabı modelleri bulunmaktadır. Yatak odası dizaynı yapılırken yatak dolabı modellerinden seçim yapılarak en uygun alana yerleştirilmektedir. Kapaklı yatak dolapları modelleri gömme dolap olarak da adlandırılmaktadır.

Yatak odaları için dizayn edilen raylı gardırop modelleri içerisinde ayrı bir yatak dolabı da yer almaktadır. Modern yatak dolabı tasarımları farklı ölçülerde yapılmaktadır. Özel ölçülerde sipariş üzerine yatak dolabı da yapılmaktadır. Özel ölçülerde yapılan gömme dolaplar yatak odalarında pratik çözümler sunmaktadır. Sürekli kullanılmayan giysi, yatak, yorgan, yastık, battaniye gibi zaman zaman kullanılan eşyaların depolanması için hazırlanan yatak dolabı modelleri yatak odası dekorasyon eşyalarına uyumlu renklerde ve uyumlu malzemelerden yapılmaktadır.

Yatak dolabı modelleri iki kapaklı veya tek kapaklı olarak dizayn edilmekte raylı, sürgülü sistem yatak dolabı modelleri de bulunmaktadır. Ahşap kaplama, lake dolap modelleri bulunmaktadır. Estetik görünümlü yatak dolapları modellerinde dekoratif açma kulpları bulunmaktadır.  Metal aksesuarlarla süslü kapak modelleri dekoratif görüntüler yansıtmaktadır.

Aramalar:

 Yatak dolabı modelleriYazar: birsen (141 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Şezlong modelleri ve fiyatları
2013 yaratıcı dekorasyon fikirleri
Teraslar Şenleniyor

Google AraYatak dolabı modelleri
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  istikbal-vesta-yatak-odasi-takimi-131213-17
  İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı Neleri İçerir? Fiyatı Nedir?

  Yatak odası takımları genel olarak şık görünümleri ve sağlam malzemeleriyle görücüye çıkarlar. İstikbal de Vesta yatak odası takımıyla, bu kriterleri...

  Kapat