Yatak dolabı modelleri

Yatak odasında geniş alanlar oluşturmak için yatak dolabı kullanılmaktadır ve çok farklı tasarımlara sahip yatak dolabı modelleri bulunmaktadır. Yatak odası dizaynı yapılırken yatak dolabı modellerinden seçim yapılarak en uygun alana yerleştirilmektedir. Kapaklı yatak dolapları modelleri gömme dolap olarak da adlandırılmaktadır.

Yatak odaları için dizayn edilen raylı gardırop modelleri içerisinde ayrı bir yatak dolabı da yer almaktadır. Modern yatak dolabı tasarımları farklı ölçülerde yapılmaktadır. Özel ölçülerde sipariş üzerine yatak dolabı da yapılmaktadır. Özel ölçülerde yapılan gömme dolaplar yatak odalarında pratik çözümler sunmaktadır. Sürekli kullanılmayan giysi, yatak, yorgan, yastık, battaniye gibi zaman zaman kullanılan eşyaların depolanması için hazırlanan yatak dolabı modelleri yatak odası dekorasyon eşyalarına uyumlu renklerde ve uyumlu malzemelerden yapılmaktadır.

Yatak dolabı modelleri iki kapaklı veya tek kapaklı olarak dizayn edilmekte raylı, sürgülü sistem yatak dolabı modelleri de bulunmaktadır. Ahşap kaplama, lake dolap modelleri bulunmaktadır. Estetik görünümlü yatak dolapları modellerinde dekoratif açma kulpları bulunmaktadır.  Metal aksesuarlarla süslü kapak modelleri dekoratif görüntüler yansıtmaktadır.

Aramalar:

 Yatak dolabı modelleriYazar: birsen (141 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Tül perde modelleri
2014 Yatak Odası Modelleri
Dekorasyonda Gergi tavan Sistemleri

Google AraYatak dolabı modelleri
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Viscojell Fresh Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Bellona Viscojell Fresh Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  bioenergy-comfort-yatak-tab-03
  Bellona Bioenergy Comfort Yatağın Özellikleri Nelerdir?

  İnsan vücudu enerji ile çalışan bir yapıya sahiptir. Her şeyin bir yakıtı olduğu gibi insan vücudunun yakıtı olan enerjiyi de...

  Kapat