Vestiyer fiyatları

Ev dekorasyon eşyaları arasında yer alan vestiyer antre dekorasyonunu tamamlarken aynı zamanda önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır ve vestiyer fiyatları modele göre farklılık göstermektedir. Sürekli kullanılan kışlık ve yazlık giysilerin düzenli bir şekilde durmasını sağlayan vestiyer, kapaklı dolap şeklinde ve sadece asacak ünitesi olarak modellerde tasarlanmaktadır. Farklı tasarımları bulunan vestiyerlerin bazılarında ayakkabı dolabı vestiyerle bütün olarak tasarlandığı gibi ayrı şekilde de tasarlanmaktadır.

Vestiyer fiyatları her bütçeye uygun modellerle satışa sunulmaktadır. Dolaplı modellerde tek kapaklı, çift kapaklı olarak farklı tasarımlara sahip bulunmaktadır. Farklı ölçülerde yapılmış modelleri ile her mekan için uygun tasarımlar bulunmaktadır. Ahşap, ahşap kaplama, lake modellerle, zengin renk yelpazesiyle müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Antrelerde hoş görüntüler oluşturan vestiyer modellerinde kapaklarında ayna bulunan gösterişli modellere de yer verilmektedir. Dolaplı vestiyerin, kapakları klasik açılan modelleri ve sürgülü kapak modelleri de bulunmaktadır ve özellikle dar alanlar için sürgülü kapaklı vestiyer tercih edilmektedir. Dolaplı vestiyer içinde askılık bulunmakta, ayakkabı dolabında ise raflar yer almaktadır. Dolaplı vestiyer içerisinde çekme bulunan modeller de bulunmaktadır. Vestiyer fiyatları tasarımlara göre değişmekte ve her bütçeye uygun ödeme koşulları ile satışa sunulmaktadır.

 Vestiyer fiyatlarıYazar: birsen (141 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

2013 vestiyer modelleri
Balon kapak mutfak dolabı
2013 dekorasyon önerileri

Google AraVestiyer fiyatları
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • İstikbal Zenit Yatak Odası Takımının Fiyatı Nedir? Takım Neylerden Oluşur?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  istikbal-vesta-yatak-odasi-takimi-131213-17
  İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı Neleri İçerir? Fiyatı Nedir?

  Yatak odası takımları genel olarak şık görünümleri ve sağlam malzemeleriyle görücüye çıkarlar. İstikbal de Vesta yatak odası takımıyla, bu kriterleri...

  Kapat