Perde Koltuk Uyumu

Dekorasyonda perde çok önemli bir yer tutmaktadır. Perdesiz tülsüz bir ev düşünülemez. Evin boyasından sonra eşya seçimi yaparken halı, koltuk gibi mutlaka perdeye de önem verilmeli ve evin diğer eşyaları ile uyumu sağlanmalıdır.

Genellikle perde ve koltukların aynı renkte olması tercihlerin ilk sırasında yer alsa da aslında perde ve koltuklar bir iki ton farklı renklerde olsa çok daha şık olacaktır. Birde perdeler ve koltukların tam zıt olduğu renklerde olan seçimler vardır örneğin koltuklar koyu kahverengi iken perdeler turuncu ya da turkuvaz seçilmiştir. Bu dışarıdan kulağa ne kadar uyumsuzmuş gibi gelse de aslında çok doğru bir karardır. Eğer koltuklar gibi perdelerde sırf uysun diye koyu kahverengi seçilse idi, o zaman ev çok boğulmuş ve çirkin olacaktı. Oysaki bir birine çok uyan iki zıt renk seçilerek ortaya çok daha şık bir görüntü çıkmış oldu.

Sizde bu örnekteki gibi evinizi değişik tonlarla düzenleyebilirsiniz. Bunun için güvenilir yerlerden fikir almakta çok faydalı olacak ve doğru seçimler yapmanızı sağlayacaktır.

 

Arboretum 300x268 Perde Koltuk Uyumu images 3 Perde Koltuk Uyumu images 4 Perde Koltuk Uyumu

Aramalar:

 Perde Koltuk UyumuYazar: anne (23 Posts)

Wordpress Perde Koltuk Uyumu

Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Peyzaj tasarımı modelleri
İnşaat-Yapı Yapımında Bilinmesi Gerekenler
Balkon Dekorları

Google AraPerde Koltuk Uyumu
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Victoria Yatak Odası Takımının Özellikleri Nelerdir?
 • Bellona Victoria Yatak Odası Takımının Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  valensia-yatak-odasi-tk-ceviz-beyaz
  İstikbal Valensia Yatak Odası Takımının Özellikleri Nelerdir?

  İstikbal Valensia yatak odası takımı, Valensia ürünleriyle aynı çerçevede üretilmiştir. Bu yatak odası takımında, isteğe bağlı olarak beş kapılı veya...

  Kapat