Özdilek yatak örtüleri ve fiyatları

fÖzdilek adı ev tekstil ürünlerinde markalaşmıştır ve neredeyse ev ihtiyacı olan bütün tekstil ürünlerini satışa sunmaktadır. Ev tekstil ürünleri arasında Özdilek yatak örtüleri de bulunmaktadır. Özdilek yatak örtüleri ve fiyatları örtü özelliklerine göre değişmektedir.

Özdilek yatak örtüleri zengin renk çeşitleri ve modeller ile sunulmaktadır. Günlük kullanmak için, özel günler için, çeyiz için tasarlanmış örtüler bulunmaktadır. Pamuklu ve saten kumaşlardan hazırlanan Özdilek yatak örtüleri nakışlı ve düz modellerde hazırlanmıştır. Pamuklu yatak örtüleri püre, golden, elegance, harmoni, flora, estella isimleri ile müşteri beğenisine sunulmaktadır. Özdilek saten yatak örtüleri ve Özdilek pamuklu yatak örtüleri çift kişiliktir. Takım halinde satışa sunulmaktadır ve iki yastık kılıfı ve bir yatak örtüsünden oluşmaktadır. Yastık kılıflarının volanlı ve düz modelleri modelleri bulunmaktadır.

Özdilek yatak örtüleri ve fiyatları her bütçeye uygun modellerle satışa sunulmaktadır. Yatak örtüleri % 100 pamuk elyaf ile iç dolguya sahip bulunmaktadır. Saten yatak örtüleri & 100 pamuk saten kumaştan hazırlanmıştır. Pamuklu ve nakışlı Özdilek nakışları yatak örtüleri nakışları solma yapmamaktadır.

Aramalar:

birsen (141 Posts)


İstikbal yatak odası fiyatları
İdaş yatak fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>