Özdilek yatak örtüleri ve fiyatları

f Özdilek yatak örtüleri ve fiyatlarıÖzdilek adı ev tekstil ürünlerinde markalaşmıştır ve neredeyse ev ihtiyacı olan bütün tekstil ürünlerini satışa sunmaktadır. Ev tekstil ürünleri arasında Özdilek yatak örtüleri de bulunmaktadır. Özdilek yatak örtüleri ve fiyatları örtü özelliklerine göre değişmektedir.

Özdilek yatak örtüleri zengin renk çeşitleri ve modeller ile sunulmaktadır. Günlük kullanmak için, özel günler için, çeyiz için tasarlanmış örtüler bulunmaktadır. Pamuklu ve saten kumaşlardan hazırlanan Özdilek yatak örtüleri nakışlı ve düz modellerde hazırlanmıştır. Pamuklu yatak örtüleri püre, golden, elegance, harmoni, flora, estella isimleri ile müşteri beğenisine sunulmaktadır. Özdilek saten yatak örtüleri ve Özdilek pamuklu yatak örtüleri çift kişiliktir. Takım halinde satışa sunulmaktadır ve iki yastık kılıfı ve bir yatak örtüsünden oluşmaktadır. Yastık kılıflarının volanlı ve düz modelleri modelleri bulunmaktadır.

Özdilek yatak örtüleri ve fiyatları her bütçeye uygun modellerle satışa sunulmaktadır. Yatak örtüleri % 100 pamuk elyaf ile iç dolguya sahip bulunmaktadır. Saten yatak örtüleri & 100 pamuk saten kumaştan hazırlanmıştır. Pamuklu ve nakışlı Özdilek nakışları yatak örtüleri nakışları solma yapmamaktadır.

Aramalar:

 Özdilek yatak örtüleri ve fiyatlarıYazar: birsen (141 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Taç yatak örtüleri ve fiyatları
En ucuz yatak örtüleri
Açılır Kapanır ve Katlanır Masa

Google AraÖzdilek yatak örtüleri ve fiyatları
© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Bellona Offset Form Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Bellona Offset Form Yatağın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  2ffa1482-16ed-44c8-9878-229df2614f97luna
  Yataş Luna Bazanın Özellikleri Nelerdir? Bazanın Fiyatı Nedir?

  Yataş’ın odanıza şık bir görünüm vererek odanızda farklı bir atmosfer oluşturması için tasarlayıp ürettiği ve satışa sunduğu Luna Baza, çelik...

  Kapat