İstikbal yatak örtüsü fiyatları

İstikbal ev tekstil ürünleri arasında yatak örtüsü de bulunmaktadır ve istikbal yatak örtüsü fiyatları modellerine göre farklılık göstermektedir. İstikbal yatak örtüleri günlük kullanım ve özel kullanım için farklı tasarımlarla örtüler satışa sunmaktadır. Keten ve saten kumaşlardan hazırlanan örtüler görkemli ve sade modellere sahip bulunmaktadır. Günlük keten kumaştan yapılan istikbal yatak örtüsü tasarımları bulunmaktadır.

İstikbal yatak örtüsü fiyatları her bütçeye uygun ve şık tasarımlar sunmaktadır. Yatak örtüleri tek kişilik ve çift olarak tasarlanmakta farklı modeller seri halinde beğeniye sunulmaktadır. İstikbal yatak örtüsü dreamland serisinde buona, Olivia, viola, diamond modellerler yer almaktadır. İstikbal excluive serisi içerisinde elit, sedef, stone, spring, nilüfer, rose, inci adlı istikbal yatak örtüsü fiyatları ve modelleri sunulmaktadır.

İstikbal sleepwell serisinde ise buket twin side örtü ve innova twin side örtü modelleri yer almaktadır. Farklı desen ve renklerde, tek kişilik ve çift kişilik modellerde hazırlanan istikbal yatak örtüsü fiyatları her bütçeye uygun tasarımlarla satışa sunulmaktadır. Kaliteli kumaşlardan hazırlanan yatak örtüleri zengin renk ve desen seçeneği sunmaktadır.

birsen (141 Posts)


Taç yatak örtüleri ve fiyatları
Yatak ve baza kampanyaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>