3 Boyutlu Paneller

 

3d-duvar-panelleri-01

 

 

 

Evlerde dekorasyon amaçlı olarak uygulanan görsel öğelerin arasında ilk sıralarda 3 boyutlu duvar panelleri yer alır. Duvar panelleri evlere sadece güzel bir görünüm katmanın dışında değişik bir renk kombinasyonu da sağlar.Duvarların düz olmasından çok değişik bir görünüme sahip olması isteniyorsa 3 boyutlu kabartmalar ile süslenmiş duvarlar tam istenen şekilde bir görsellik sağlayacaktır. Dekorasyon yaparken temel olarak amaçlanan unsurların yerine getirilmesi son derece önemlidir. Ortama görsellik katmak bu unsurlardan biridir. 3 Boyutlu duvar panelleri tam olarak bu amaca ulaşabilmek amacıyla uygulanmaktadır. Ortama görsellik katmanın dışında işlevsellik de üzerinde önemle durulması gereken dekorasyon unsurlarındadır. 3 Boyutlu duvar panellerinin sahip oldukları en önemli özellik istenildiği zaman ortama uygun olarak farklı renklere boyanabilmesidir. İstenilen renklerin boyamada kullanılabilmesi oldukça önemli bir özelliktir. Çünkü bu şekilde olması panellerin sadece 3 boyutlu bir görünüme sahip olmalarına ve tek tip renkte olmasını sağlayacaktı. Bu panellerde kullanılan desenler farklı geometrik şekillere uygun olarak yapılabilmektedir. Bu özellik de bu panellerin sanıldığından daha fazla görsellik işlevi taşımalarını sağlamaktadır. Dekoratif birer öğe olması amacıyla yapılan bu paneller farklı malzemelerden yapılma tekniğine sahiptirler. Örneğin sadece alçı kullanarak duvarlara farklı bir görünüm kazandırabilen gerektiği zaman bambu ağacı kullanılarak da yapılabilmektedir. Böylece ortama daha doğal bir görünüm kazandırmak mümkün olmaktadır. Bambu malzemesi oldukça sağlam yapısı nedeniyle kolaylıkla şekil verilebilmektedir.

Aramalar:

bilgi (48 Posts)


Tv Stand Modelleri Seçerken Dikkat Edilecekler
Yatak Odası Çatı Katında İse

Google Ara3 Boyutlu Paneller
sipariş formu

Yorum Yaz


© 2011 Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları | Yatak Yorumları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Dekorasyon
 • Google
 • Yatak
 • 3 Boyutlu Paneller
 • 3 Boyutlu Paneller
 • Daha fazla Genel
  ati-kati-yatak-odasi-280x210
  Yatak Odası Çatı Katında İse

            Dekorasyon evin çeşitli bölümlerine mekana uygun görsellik kazandırmayı ve daha işlevsel hale getirmeyi amaçlar. Ev...

  Kapat