Deri Baza

Yatağın üzerine yerleştirildiği bazanın deri ile kaplanmasından oluşan deri baza modelleri son derece estetik görünüşe sahiptir. renk seçenekleri arasında beyaz, kahve rengi ve krem bulunur. Metal kasadan oluşur ve özel makas sistemi ile baza rahatça açılıp kapanabilir. Emniyet kilidi yardımı ile istenmeden kapanmasını engelleyecek mekanizma bulunur.

Deri baza modelleri arasında ayak ucundan ve yandan açılan modeller bulunmaktadır. Metal kasa bazanın kumaşına zarar vermemesi için özel metal boyası ile boyanmıştır.  Deri baza içi derin bir hacme sahiptir ve hemen hemen bütün ihtiyaca cevap verir.  Baza içerisinde yatağın havalanmasına yardımcı olmak için havalandırma noktaları bulunur. Deri bazaların renginde deri başlıklar ile  deri yatak başlı deri baza oluşturulur.

Aramalar:

fatih (201 Posts)


Baza
Deri Karyola

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  1. Deri baza alırken dikkat edebileceğimiz hususlar;yatak başlıklarının kaliteli olması ve içinin derin bir hacme sahip olmasıdır.