Deri Baza

deri baza 1 300x225 Deri Baza

Yatağın üzerine yerleştirildiği bazanın deri ile kaplanmasından oluşan deri baza modelleri son derece estetik görünüşe sahiptir. Deri baza renk seçenekleri arasında beyaz, kahve rengi ve krem bulunur. Metal kasadan oluşur ve özel makas sistemi ile baza rahatça açılıp kapanabilir. Emniyet kilidi yardımı ile istenmeden kapanmasını engelleyecek mekanizma bulunur.

deri baza 2 300x187 Deri Baza

Deri baza modelleri arasında ayak ucundan ve yandan açılan modeller bulunmaktadır. Metal kasa bazanın kumaşına zarar vermemesi için özel metal boyası ile boyanmıştır.  Deri baza içi derin bir hacme sahiptir ve hemen hemen bütün ihtiyaca cevap verir.  Baza içerisinde yatağın havalanmasına yardımcı olmak için havalandırma noktaları bulunur. Deri bazaların renginde deri başlıklar ile  deri yatak başlı deri baza oluşturulur.

Deri Baza Deri Baza

Deri Baza2 Deri Baza

Deri Baza3 Deri Baza

Aramalar:

 Deri BazaYazar: fatih (191 Posts)


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Benzer Yazılar

Bazalı Yataklar
Deri Karyola
Nova Setin Özellikleri Nelerdir?

Google AraDeri Baza

1 Yorum to “Deri Baza”

 1. Leyla diyor ki:

  Deri baza alırken dikkat edebileceğimiz hususlar;yatak başlıklarının kaliteli olması ve içinin derin bir hacme sahip olmasıdır.

© 2007 Yatak | Yatak Modelleri | Yatak Fiyatları. All rights reserved. · Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan ve kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz.
Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.
 • Sitemap
 • Google
 • yatak fiyatları
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Yataş Siesta Baza’nın Özellikleri Nelerdir?
 • Önceki yazıyı okuyun:
  69b4e312-0fe0-4cca-a968-19faedf7bb18conform
  Yataş Conform Baza’nın Özellikleri Nelerdir?

  Conform sandıklı çelik baza, birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip bir Yataş ürünüdür. Şık görünümüyle estetik bir yapıya sahiptir. Farklı renk...

  Kapat