Çocuk baza modelleri

Çocuklar için hazırlanan yatak odası takımlarında gardrop, çocuk yatağı, çocuk baza modelleri, etajer yer almaktadır. Çocuk yatakları ve çocuk baza modelleri çocuk beden sağlığı için ergonomik tasarımlara sahip bulunmaktadır.  Çocuk yataklarının üzerine konulduğu platforma baza denilmektedir ve çocuk baza modelleri sandıklı ve sandıksız olmak üzere iki farklı modelde yapılmaktadır. Çekmeceli baza modelleri de bulunmaktadır ve kullanışlı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Baza renkleri çocuk yatak odası takımlarına uygun renklerde yapılmaktadır.

Sandıklı çocuk baza modelleri çocukların sık kullanılmayan eşyalarını depolama için ideal olmaktadır. Kumaş kaplama, lake, ahşap kaplama modelleri bulunmaktadır. Kumaş kaplama çocuk baza modellerinin kumaşları kolay temizlenen, leke tutmayan, bakteri oluşumuna engel olan kumaş özelliklerine sahiptir. Sandıklı baza modellerinin üst kısmında metal döşeme ve üst kısmında sunta bulunmaktadır. Suntanın üstü kısmı kumaşla kaplıdır. Üzerine yatak yerleştirilmektedir. Sandıksız bazaların üst kısmı sabit suntadır. Baza modelleri yerden fazla yüksek olmamakta ve  bu şekilde yapıldığı için çocukların düşmesi halinde zarar görmesi engellenmektedir.

Örnek çocuk baza modellerine yazının devamında görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bebek bazaları

bebek bazaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

çocuk bazaları

baza modelleri çocuk

Aramalar:

birsen (141 Posts)


2013 duvar kağıdı modelleri
Yataş köşe takımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>