Baza

Yatakların üzerine konulduğu platforma baza denilmektedir. tek kişilik ve çift kişilik modellerden oluşur. Ayrıca modelleri arasında sandıklı ve sandıksız modelleri bulunmaktadır. modellerinde baza üstten kapaklıdır. Açılır ve kapanır mekanizmaya sahiptir. Yatağın ayak ucundan açılan ve yanından açılan baza modelleri mevcuttur. Baza açıldığı zaman emniyet kilitleri ile desteklenerek istenmeden kapanması önlenir. Baza içi ihtiyaçlar için dolap gibi kullanılır.

Genellikle battaniye, yorgan, kışlık giysi, yazlık giysi kullanılmayan ev tekstil ürünleri baza içinde saklanır. Sandıksız baza açılmaz. Sadece üzerine yatak konulur.  Baza ahşp iskeleti vardır. Demir profillerden oluşturulmuştur. Profiller dayanıklıdır. İskeletin üzeri kumaş veya deri kaplanır. Baza kumaşları anti bakteriyel ve hijyen sağlayan kumaşlar ile kaplanır. Deri kumaş ile kaplanan baza modelleri de bulunmaktadır.Aramalar:

fatih (201 Posts)


Yatak Alez
Deri Baza

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>